Skalpel Young

Szczegóły wydarzenia


Odpowiadając na liczne zapytania tworzymy imprezę ASG skierowaną dla młodych sympatyków tego rodzaju zabawy, mającą na celu umożliwienie rozpoczęcia przygody z ASG lub/i zdobycie doświadczenia w większej liczebnie grze. Limit wiekowy 15-17 lat , zaś liczba osób jest ograniczona (60 os )- osoby niezarejestrowane nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkich uczestników zapraszamy do przyjazdu wraz z prawnymi opiekunami, będą mogli się przekonać, że ASG ( przy zachowaniu podstawowych środków ostrożności) to zabawa bezpieczna i stanowi atrakcyjną alternatywę dla np gier komputerowych.

Uczestników gry podzielimy na dwie frakcje zachowując parytet wiekowy. Rozegramy nieparzystą liczbę gier opartych na prostych zasadach. Do każdej frakcji zostanie przydzielonych w charakterze obserwatorów kilku doświadczonych graczy, mających za zadanie przestrzeganie przez uczestników zarówno zasad bezpieczeństwa jak i fair play.

Zapewniamy:

  • gorący posiłek po zakończeniu gry
  • nadzór doświadczonych graczy
  • pamiątkowe patch’e
  • zabezpieczenie medyczne
  • losowanie atrakcyjnych nagród rzeczowych

Pracujemy jednocześnie nad atrakcyjną niespodzianką,w przypadku powodzenia naszych starań informacje opublikujemy niezwłocznie!

Uwaga: termin gry może ulec zmianie z uwagi na warunki pogodowe

Więcej na: https://www.facebook.com/events/357858548346290

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook