Biohazard ed. III

Szczegóły wydarzenia


Fort Knox War Zone zaprasza na trzecią już edycję Biohazard!

Poprzednie edycje:

Biohazard 1: https://www.facebook.com/adrian.pastuszka.3/videos/1208086945903575/
Biohazard 2: https://www.youtube.com/watch?v=6_u_ShEdZXE

Tak samo jak na poprzednich dwóch odsłonach jest to Survival Horror w klimatach Resident Evil. W ramach rozgrywki będziecie mogli się wcielić w przedstawiciela jednej z frakcji, by w momencie śmierci przeistoczyć się w rządnego krwi ZOMBIE 🙂 Jednakże tym razem będzie jeszcze bardziej epicko!
Gra od 18 lat, chyba, że towarzyszyć będzie opiekun podczas gry, wtedy dopuszczamy od 16 lat.

Miejsce na liście (która będzie aktualizowana tutaj) jest gwarantowane dopiero po zaksięgowaniu wpłaty w wysokości 70 zł za osobę. Przelewy wysyłamy od teraz do 11 sierpnia na:
FORT KNOX SP Z.O.O.
ŚWIĘTY MARCIN 29/8
61-806 POZNAŃ, Polska
40109013620000000132778494
W tytule prosimy o zapisek Biohazard 3 oraz wybór frakcji.

Strony:

Oddziały Umbrelli – oddani żołnierze korporacji Umbrella. Bez wahania wykonają każde zadanie. Stylizacja: mundur i oporządzenie w kolorze czarnym. (20 miejsc)
The Umbrella Biohazard Countermeasure Service (UBCS) specjalna jednostka należąca do Korporacji Umbrella, specjalizująca się w misjach ratunkowych podczas wybuchu epidemii. Do U.B.C.S. należą zbrodniarze wojenni z całego świata. Stylizacja: Jasne bojówki (bez kamuflażu), zielona bluza, czarne/zielone oporządzenie. (10 miejsc)
Special Tactics and Rescue Service (S.T.A.R.S. Specjalny Oddział Taktyczno-Ratowniczy) był elitarną jednostką specjalną, przyległą bezpośrednio Departamentowi Policji w Raccon City. Należeli do niej byli żołnierze oraz najlepiej wykształceni i wyszkoleni policjanci. Stylizacja: Jasne bojówki (bez kamuflażu), biała koszulka/bluzka, może być kowbojski kapelusz, czarne/zielone oporządzenie. (10 miejsc)
Oddziały PMC (Private Military Company)- Próbują znaleźć materiały przeciwko korporacji Umbrella. Po wybuchu epidemii zostali skierowani do walki z S.T.A.R.S. Do stylizacji wymagane są jeansy, tylko wyposażenie może być w kamuflażu. (15 miejsc)
Wojsko – Ci, którzy przeżyli masakrę starają się ochraniać innych i przeżyć jakoś ten sądny dzień.
Stylizacja: Wymagany pełny pancerz- kamizelki, hełmy, kamuflaż, tak by było z daleka widać, że to nie żaden cywil. (15 miejsc)
Policja i cywile – Tak samo jak wojsko, starają się przetrwać. Stylizacja: Cywile zero oporządzenia, cywilne łachy, policjanci tak jak policjanci. (10 miejsc)
Zombie – Jak to mówią, człowiek człowiekowi wilkiem a zombie zombie zombie. Za zadanie będą mieli zadać jak najwięcej strat. Stylizacja dowolna, byle na Zombie Zaleca się, aby mieć maskę, grube rękawiczki i ogólnie być grubo ubranym, aby zminimalizować ból od postrzału z kulek. ZOMBIE WCHODZĄ ZA DARMO.

Wymagane przedmioty:

  • Okulary z atestem
  • Ochrona twarzy/głowy – siatka na twarz typu stalker, czapka, hełm, arafatka itp.
  • Latarka

Limity ammo, replik oraz fps:

Można przy sobie mieć łącznie 5 magazynków do wszystkich rodzajów broni np. mając shotguna i pistolet glock wybieram 2 magazynki do pistoletu i 3 magazynki do shotguna. Magazynki ładujemy po 15 kulek (15 wystrzałów) wyjątkiem są shotguny strzelające z tzw. Shelsów – mogą być ładowane do pełnej pojemności tj. 30 kulek – co da nam 10 wystrzałów po 3 kulki. Na terenie rozgrywki będzie można znaleźć skrzynki z amunicją które będą zabezpieczone kłódką z kodem, przez co konkurencja nie przejmie waszej amunicji (kulki G&G 0,20)
W samej rozgrywce zostaną wykorzystane ramy czasowe do zadań, więc wykonujcie je z rozwagą i bez pośpiechu. Przeciwnik nie będzie mógł szabrować waszej skrzynki, ponieważ będzie zamknięta na kłódkę z kodem dla danej frakcji.

Grają tylko i wyłącznie (WYŁĄCZNIE TRYB SEMI I MAX 350 FPS)

Pistolety:

  • elektryczne typu cymoglock itp
  • pistolety gg, co2, hp

Shotgun:

  • spring
  • co2, gg, hp

Wszelakie springi (każdy strzał poprzedzany przeładowaniem tzn. naciagiem sprężyny)

  • pistolety
  • shotguny
  • snajpy

Walka będzie się toczyć na małych dystansach, stąd wybór padł na spring, gaz & AEP party.
Możliwość używania atestowanej pirotechniki, (Granaty dymne, hukowe, odłamkowe, race świetlne) Ranią tylko granaty odłamkowe.
Mechanika gry pojawi się już niedługo – testujemy zastąpienie balonów blaszkami. Pojawią się także mechaniki dla postaci “specjalnych”.

Więcej na: https://www.facebook.com/events/1100024273431779

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook