GFPoint – Airsoftowy bieg na orientację | dolnośląskie, pow. kamieniogórski

GFPOINT to impreza o unikalnym charakterze, która łączy w sobie elementy biegu na orientację, airsoftu i survivalu, a wszystko to w ekstremalnych, zimowych warunkach polskich gór.

GFPOINT co roku gromadzi kilkuset uczestników zwabionych możliwością sprawdzenia swoich umiejętności i samych siebie. Szereg specjalnie zaprojektowanych zadań przetestuje ich wytrzymałość fizyczną i psychiczną, kondycję oraz odporność na trudne warunki, a także wiedzę z zakresu wojskowości, airsoftu i sztuki przetrwania. Nie bez znaczenia jest też orientacja w terenie i umiejętności planowania, gdyż GFPOINT nie ma jednej, ustalonej trasy. Każdy z uczestników ma do zaliczenia szereg rozmaitych punktów kontrolnych ale to, w jakiej kolejności i z jakiej strony do nich podejdą – zależy tylko i wyłącznie od nich samych.

Nie każdy jest w stanie ukończyć bieg GFPOINT. Nagrodą za to osiągnięcie jest satysfakcja i poczucie, że znalazło się w gronie najlepszych. Że pokonało się nie tylko trasę, ale przede wszystkim samego siebie. A dla tych, którzy okażą się najszybsi, najsprawniejsi, najbardziej zdeterminowani i najlepiej przystosowani do ekstremalnych warunków czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez liczne grono sponsorów.

GDZIE:

Rudawy Janowickie i Góry Lisie.

Baza biegu / meta:
Zespół Szkół w Marciszowie
ul. Szkolna 2
58-410 Marciszów
Powiat kamiennogórski

KOSZT:

Kat. BASIC: 49 zł
Kat. PROFESSIONAL: 79 zł
Kat. TEAM: 299 zł / 4 os.

REJESTRACJA:

Rejestracja polega na zakupie wybranego pakietu startowego*

Pakiety startowe możecie kupić TUTAJ.

Każdy kto zakupi pakiet startowy ma zagwarantowane uczestnictwo w biegu GFPOINT.

*) Wykupuje się uczestnictwo w imprezie, a nie produkty, które wchodzą w skład pakietu startowego. Dlatego, wymienione produkty zostaną przekazane uczestnikowi jako gratisy w dniu imprezy. Zawartość pakietów startowych może się zmienić. Sprzedaż pakietów startowych kończy się 22.01.2017 lub kiedy wyczerpie się ilość przeznaczona do sprzedaży. Osoby, które do tego czasu nie wykupią pakietu startowego nie mają zagwarantowanego uczestnictwa i będą rejestrowane w ramach wolnych miejsc w dniu imprezy.
Warunkiem uczestnictwa dla osób, które nie wykupią pakietu startowego, jest wykupienie we własnym zakresie ubezpieczenia NNW na dzień imprezy.WYMAGANIA DOT. POSZCZEGÓLNYCH KATEGORII GFPOINT:
Dla wszystkich kategorii biegu wymagane jest posiadanie przez uczestników:1. Wyłączonego (!) w pełni sprawnego, naładowanego telefonu komórkowego w przypadku konieczności wezwania pomocy.
2. Linijki, ołówka oraz kompasu/busoli z podziałką stopniową lub kątomierza.
3. Sprawnej latarki.
4. Innego sprzętu, niezbędnego w trudnych górskich warunkach, pozwalającego na bytowanie w temperaturze poniżej 0 st. C.

Więcej na: http://gfpoint.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook