Stalker: Tajemnice laboratorium “Jeleń”

Szczegóły wydarzenia


Impreza typu larp w klimatach Stalkera odbywająca się na terenie opuszczanych bunkrów kolejowych w Jeleniu.

Pięć lat minęło od ostatniej katastrofy, która pokrywa się z wydarzeniami z kwietnia 1986. W strefie zanotowano częste i potężne emisje, które potrafią przemieszczać pola anomalii otwierając nowe drogi do wcześniej niedostępnych terenów. Frakcje stalkerów walczą o nowe terytoria i kluczowe lokacje. Wielu z nich ginie ale na ich miejsce stale przybywają nowi.

Tak było i tym razem po ostatniej emisji i poruszeniu się większych anomalii otworzyła się nowa droga do dawno zapomnianych już bunkrów które od razu zostały zagospodarowane przez siły rządowe w którym były prowadzone tajne badanie i eksperymenty w zbudowanym tam laboratorium Lecz pewnego dnia coś poszło nie tak i wszyscy pracownicy bunkra zginęli na miejscu….

Po czasie zaczęły krążyć pogłoski i legendy że w bunkrach i lasach nieopodal można dobrze się wzbogacić na rzadko występujących artefaktach które występuję w lasach i bunkrach. Jak i wiele niebezpieczeństw ponieważ pogłoski dotarły do bandytów którzy również jak stalkerzy zaczęli się przemieszczać chęcią łatwego wzbogacenia się. W bunkrach występują mutanty wszelkiego rodzaju które świetnie dogadują się między sobą na szczęścia na chwile obecną przez blokujące wejście skały i anomalie nie mogę się z niego wydostać niestety może to nie potrwać długo ze względu na emisję i stalkerów chcących zbadać wnętrze bunkra.

Więcej na: https://www.facebook.com/events/227094044493131

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook