Osada – 24h – rozgrywka fabularna asg postapo zombie

Szczegóły wydarzenia


Góra Morderca, FortASG oraz DREAMERSI zapraszają na 24 godzinną rozgrywkę fabularną, której akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości, gdzieś w lesistym terenie Ameryki Północnej. Świat się zmienił, dotychczasowy ład rozpadł się, tylko ludzie pozostali tacy sami. Walcz o przetrwanie i resztkę zasobów w jednej z frakcji oraz staw czoło niebezpiecznym istotom, które możesz napotkać w pobliskim lesie.

„Góra Morderca”, „FortASG” oraz DREAMERSI zapraszają na tematyczną imprezę w stylu post apo i zombie. Weź udział w starannie przygotowanym, pełnym niespodzianek scenariuszu fabularnym. Wykorzystaj nie tylko siłę i broń, ale też dyplomacje, spryt i kreatywność. Nasze imprezy to profesjonalny teren z wieloma atrakcjami ( obiekty wojskowe, bunkry, obiekty cywilne itp. ) oraz prawie 10-cio osobowy skład organizatorski, który dopilnuje żebyście się dobrze bawili 🙂 ZAPRASZAMY !

Zarys scenariusza:
Świat się zmienił, dotychczasowy ład rozpadł się, tylko ludzie pozostali tacy sami. Walcz o przetrwanie i resztkę zasobów w jednej z frakcji oraz staw czoło niebezpiecznym istotom, które możesz napotkać w pobliskim lesie.

Rejestracja: sobota, godzina 10-12

Start gry: sobota, godzina 13-14.

Koniec gry: niedziela, godzina 13-14.

STRONY KONFLIKTU:

OSADNICY: 60 miejsc

Grupa cywilów próbujących zapewnić swojej małej społeczności byt, zamieszkująca mała wioskę w górach. Zaciekle bronią swojego terytorium przed szabrownikami i innymi intruzami, nie mają bowiem zamiaru dzielić się swoimi zapasami z innymi.

OBOWIĄZKOWA STYLIZACJA: pół garderoby cywilna, druga połowa po wojskowemu. Mile widziany stylizacje post apo.


ODDZIAŁY OMEGA: 50 miejsc

Formacja paramilitarna, składająca się głównie z byłych żołnierzy i kryminalistów. Mianują się ostatnią armią na świecie. Przemierzają kraj plądrując kolejne siedliska ocalonych, wyznając zasady „Przetrwają najsilniejsi” oraz „Kto nie z nami ten przeciwko nam”.

OBOWIĄZKOWA STYLIZACJA: dowolny mundur, byle kompletny.


CIENIE LASU ( POTWORY ): 10 miejsc

Tajemnicze istoty zamieszkujące lasy i ruiny miast. Są podobne wyglądem do ludzi. Nie wiele o nich wiadomo, gdyż spotkanie z nimi zwiastuje rychłą śmierć. Wytrzymali, szybcy i agresywni. Zwykła broń nie robi na nich większego wrażenia.

OBOWIĄZKOWA STYLIZACJA: stylizację zapewnia organizator.


BRACTWO ODRODZENIA: 10 miejsc

Tajemnicza, zmilitaryzowana sekta, której członkowie próbują odnaleźć w nowej rzeczywistości sens istnienia i celowość ich ocalenia. Na ich czele stoi Guru – En’dale, utrzymują się z tego co sami znajdą, a do innych ludzi mają neutralny stosunek. Mówi się że posiadają jakieś nadnaturalne zdolności.

OBOWIĄZKOWA STYLIZACJA: post apo.


OFF GAME:
Bar z wyżywieniem i napojami, toalety ( w tym jedna z bieżącą ciepłą wodą ), altana z ławkami, taras widokowy, pole namiotowe, prąd.

KOSZT UDZIAŁU: 150 zł / osoba.

Koszt udziału dla posiadaczy naszywki WETERAN – 120 zł.

Istnieje możliwość przyjazdu w piątek: + 20 zł do ceny biletu.

Noclegi ( miejsca wolne przyznawanie są osobą, które pierwsze się zarejestrują i opłacą udział ! ):
OSADNICY: 40 miejsc noclegowych.
ODDZIAŁY OMEGA: 12 miejsc noclegowych.
CIENIE LASU: 10 miejsc noclegowych.
BRACTWO ODRODZENIA: 10 miejsc noclegowych.

Osoby, które nie załapią się na pewne miejsca noclegowe, śpią we własnych namiotach obok OFF GAME ( Organizator przygotuje 2 pola namiotowe z zapleczem WC ).

Istniej wykupienia noclegu „na sianie” pod dachem – 12 zł / osoba.

W cenie biletu:

  • wejście na teren gry oraz pakiet startowy od sponsora – firmy CQB: katalog oraz dla pierwszych 40 osób, które się zarejestrują – brelok o wartości prawie 70 zł,
  • ubezpieczenie,
  • naszywka + gadżety ( mapa, plakat itp. ),
  • kawa, herbata, woda butelkowana w ograniczonej ilości na OFF GAME,
  • prąd z agregatu w górnym terenie gry.

Dodatkowo płatne:

  • wywóz szpeju + Gracz z parkingu nr 1 do OFF GAME w jedną stronę: 6 zł / osoba,
  • dodatkowe wyżywienie i napoje.

LIMIT WIEKOWY: 16 + ( wymagana zgoda rodzica lub opiekuna ).

Rejestracja ( od 24 czerwca 2018, od godziny 21:00 ):
Imię + ksywka ( ewentualnie dodatkowo nazwa teamu ) + numer telefonu + do jakiej frakcji  na kontakt@fortasg.pl
Po otrzymaniu e-maila zwrotnego należy na wskazane konto przelać odpowiednią kwotę w terminie do 5 dni roboczych. W przypadku braku wpłaty w tym czasie, dane są kasowane.

Więcej informacji na temat imprezy oraz informacje o biletach na stronie: www.fortasg.pl oraz na https://www.facebook.com/events/579485352399104

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook