GFPOINT – bieg na orientację, airsoft i survival

Szczegóły wydarzenia


Szykujcie się! Już w poniedziałek, 30.10 rozpoczynają się zapisy na GFPOINT 2018!
Przypominamy, ze tym razem będziecie mieli możliwość zapisania się na aż 4 kategorie:

  • BASIC
  • PROFESSIONAL
  • TEAM
  • ADVENTURE

GF POINT to airsoftowy bieg na orientację.
Pozwala sprawdzić swoje możliwości w ekstremalnych warunkach i przy okazji wygrać bardzo cenne nagrody.
Bieg połączony jest z wykonywaniem konkretnych zadań na kolejnych punktach kontrolnych.
Zadania będą sprawdzać nie tylko sprawność fizyczną, ale także wiedzę z dziedziny ASG oraz szeroko pojętej wojskowości.

GFPOINT to impreza o unikalnym charakterze, która łączy w sobie elementy biegu na orientację, airsoftu i survivalu, a wszystko to w ekstremalnych, zimowych warunkach polskich gór.

GFPOINT co roku gromadzi kilkuset uczestników zwabionych możliwością sprawdzenia swoich umiejętności i samych siebie. Szereg specjalnie zaprojektowanych zadań przetestuje ich wytrzymałość fizyczną i psychiczną, kondycję oraz odporność na trudne warunki, a także wiedzę z zakresu wojskowości, airsoftu i sztuki przetrwania. Nie bez znaczenia jest też orientacja w terenie i umiejętności planowania, gdyż GFPOINT nie ma jednej, ustalonej trasy. Każdy z uczestników ma do zaliczenia szereg rozmaitych punktów kontrolnych ale to, w jakiej kolejności i z jakiej strony do nich podejdą – zależy tylko i wyłącznie od nich samych.

Nie każdy jest w stanie ukończyć bieg GFPOINT. Nagrodą za to osiągnięcie jest satysfakcja i poczucie, że znalazło się w gronie najlepszych. Że pokonało się nie tylko trasę, ale przede wszystkim samego siebie. A dla tych, którzy okażą się najszybsi, najsprawniejsi, najbardziej zdeterminowani i najlepiej przystosowani do ekstremalnych warunków czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez liczne grono sponsorów.

Więcej na: http://gfpoint.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Facebook