Forum

Notifications
Clear all

Czy dostanę się na strzelankę ?


VIC
 VIC
(@vic)
New Member
Dołączył: 3 lata temu
Posty: 1
Topic starter  

Czy mając pełny sprzęt: okulary, maska, kamizelka i oczywiście replika 420FPS. Mam jakieś szanse mając 15 lat 178cm wzrostu na uczestniczenie w pełnoprawnej grze Airosoft Game?


Cytat
admin
(@admin)
Active Member Admin
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 10
 

Wszystko zależy od organizatora danej imprezy. Jeżeli twoi rodzice wyrażą na to zgodę i wystawią ci stosowne upoważnienie, to nie powinno być z tym problemu. A najlepiej zabierz ze sobą rodzica 🙂


OdpowiedzCytat
kacper
(@kacper)
New Member
Dołączył: 3 lata temu
Posty: 1
 

Hej mam takie pytanko. czy są szczelanki asg dla młodzieży 13-16 lat? lub czy taki 14 latek gdyby miał cały sprzęt umundurowanie itp i przyszedłby z rodzicem to wpuścili by go na pełnoprwną szczelankę czy raczej nie ,wiem że zależy od organizatora ale tak bardziej pytam jak wy myślicie.


OdpowiedzCytat
NowakArtur
(@nowakartur)
Active Member
Dołączył: 3 lata temu
Posty: 5
 

Też się nad tym zastanawiam... mój syn ma 13 lat i też chce uczestniczyć w strzelankach...nie wiem czy nie jest może za młody...


OdpowiedzCytat
admin
(@admin)
Active Member Admin
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 10
 

Panowie, to wszystko zależy od indywidualnych ustaleń organizatora danej imprezy. Widuję na strzelankach młodych ludzi, których dostarczają rodzice i raczej nie ma z tym problemu. Ja np. grałem z synem, a więc brałem na siebie pełną odpowiedzialność za niego.


OdpowiedzCytat
Loszim12
(@loszim12)
New Member
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 2
 

Myślę, że nie wszystko zależy od indywidualnych ustaleń - tak mi się wydaje. Chyba są jakieś przepisy regulujące wiek uczestników strzelanek?

A może nie ma? I pojawią się dopiero jak na jakieś imprezie wydarzy się tragedia; tak jak było z pokojami zagadek/ucieczek.

Mój syn skończył 11 lat i może uczestniczyć w strzelankach czy raczej tylko pozostają tarcze i sylwetki?


OdpowiedzCytat
Share:
Facebook