Events at Raszówka | Dolnośląskie, pow. lubiński

Delta Team zaprasza na “RESIDENT EVIL”. Nakręcamy pomoc dla Błażko. Po raz kolejny podczas naszej imprezy będziemy strzelać i prowadzić zbiórkę dla naszego małego dzielnego przyjaciela, syna naszego kolegi Przemysława Kotowicza, miłośnika ASG.

Jest rok 1920 właśnie trwa przegrywana przez bolszewików Bitwa Warszawska. Jednak trwa taki chaos że nie wszyscy czerwoni połapali się w jakiej sytuacji się znaleźli i tu w Radziejowie ( Lokalizacja fikcyjna ) stacjonuje kompania czerwonej armii dowodzona przez komisarza partyjnego Igora Drapichrustniewicza ( postać fikcyjna) który wraz ze swoim przybocznym oddziałem Krasnych Strzelców dokonywał terroru na ludności cywilnej już od pierwszych dni wojny. Dla Polaków było oczywiste że w obliczu korzystnych wydarzeń na froncie mogą w końcu odpłacić Drapichrustniewiczowi.

Na obrzeżach Dombasu 2 dni temu zestrzelono Ukraiński samolot transportowy sił rządowych na pokładzie którego znajdowały się tajne dokumenty wywiadu w oddali widziano dwa spadochrony pilota udało się ewakuować. 3 teamy ostrzą sobie zęby na te fanty Ukraińskie siły rządowe, Separatyści wsparci rosyjskimi oddziałami specnaz, oraz w tajemnicy Polskie siły specjalne nowej eksperymentalnej formacji sklasyfikowanej w strukturach NATO pod nazwą P.O.D.

Gdy w zeszłorocznych wyborach zwyciężyła partia “Bracia i Siostry” (w skrócie BiS) dla ustępującego rządu stało się jasne, że przegrana walka o dominację tym razem oznaczać będzie bardzo daleko idące zmiany. Układ polityczno-towarzysko-kartelowy jaki utrzymywał się przez ostatnie 8 lat za pośrednictwem rządzącej partii “Dobrzy Obywatele” (w skrócie DO) został realnie zagrożony. Dementorzy BiSu mogli wreszcie kontynuować czystki starego układu, jakie rozpoczęli będąc u władzy przed 10-ciu laty, a które były niezbędne do zastąpienia ich swoimi ludźmi.

Celem gry nie jest w żaden sposób propagowanie jakichkolwiek poglądów politycznych, wartościujących ocen decyzji historycznych czy urażanie pamięci ofiar zamierzchłych wydarzeń. Wszystkich przewrażliwionych czy nie potrafiących rozszyfrować hasła “historia alternatywna” odsyłam do definicji (za wikipedią): “Historia alternatywna – gatunek literacki lub filmowy zaliczany do fantastyki naukowej, którego akcja dzieje się w świecie, gdzie historia potoczyła się innym torem niż w rzeczywistości; pod tym względem alternatywna historia odpowiada na pytanie “co by było, gdyby…?”.”

Kiedy w 2077 na świat spadł deszcz ognia, a tradycyjne metody pozyskiwania energii elektrycznej zawiodły, ludzkość pogrążyła się w wieloletnich ciemnościach. Zbudowana w 2044 przez KGHE, eksperymentalna elektrownia geotermalna Hefajstos 1 miała dostarczać energię elektryczną do około 90% obszaru Dolnego Śląska. Po bombardowaniach, tylko jedna trzecia turbin pozostała nienaruszona. Co gorsza, różne problemy sprawiają, że pozyskiwanie energii jest zdecydowanie nieefektywne, powodując, że zakład pracuje znacznie poniżej swojego potencjału. W dalszym ciągu jednak, stacja dostarcza energię do Nowego Lwówka, Krateru Legnica oraz mniejszych ocalałych z atomowego ognia osad. Każde z nich, na swój własny sposób, próbuje odzyskać resztki ładu i zapomnianej cywilizacji. Często kosztem innych osad. Energia jest kluczem do przetrwania na Pustkowiach. Kolejna odsłona wojny o zasoby wydaje się być nieunikniona.

Facebook