Events at Piasecznia | mazowieckie, pow. ostrołęcki

Czołem Dziewczęta i Chłopcy! Zapraszamy wszystkich na strzelankę która odbędzie się w niedzielę 24.02. Spotykamy się przy sklepie w Piaseczni o godzinie 10:00 i jedziemy na miejsce (tam gdzie odbywała się ostatnia “Operacja Skalpel” ). Zagramy o flagi na bardzo fajnym terenie. Później dla chętnych osób zrobimy ognisko. Rozpuście wici, nich nas trochę będzie 😉 Do zobaczenia.

Po wielkiej bitwie wygranej przez siły ROA ugrupowanie to zyskuje przewagę . Podczas kolejnych potyczek oddziały OASIS zostają zepchnięte do lesistej prowincji Enarbh, gdzie tworzą one ostatnią linię oporu. Zdesperowane dowództwo OASIS sięga po ostatnią deskę ratunku – uwalnia wziętego do niewoli dowódcę sił NATO…

W Królestwie Nibylandii, współpracującym z Sojuszem NATO, dochodzi do przewrotu pałacowego. Wobec zagrożenia życia króla Hendrixosa I zadanie jego ewakuacji otrzymuje grupa operatorów JW. Pieron, szkoląca w tym czasie w stolicy Nibylandii królewską Jednostkę Specjalną. Z opanowanego przez puczystów stołecznego lotniska operatorzy Pierona uprowadzają śmigłowiec na pokładzie którego zostaje umieszczony Hendrixos I oraz kilka sztuk zasobników zawierających tajne archiwa państwowe.

Facebook