Events at Gołdap | warmińsko-mazurskie, pow. gołdapski

W imieniu Sekcji ASG 15.Gołdapskiego pplot zapraszamy na rozgrywki z serii New Order które odbędą się 16. 09. 2018 r. o godzinie 10:00 (zbiórka 9:00) na terenie dawnego POM-u w Gołdapi przy ul.Ustronie (dokładnie na końcu w/w ulicy).

Witamy wszystkich chętnych wzięcia udziau w Ogólnopolskim Zlocie W-Armia XII’18″Dirty Dozen”!

W imieniu Sekcji ASG zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na naszą nową edycję Zlotu “W-ARMIA XI’17”. Czas mija a “wojna” między Sojuzem Wostocznym a Królestwem Westlandii trwa. Kto tym razem przejmie inicjatywę? Czy Sojuzowi uda się podnieść po przegranej Kampanii na Piaskach Midledii? Tego dowiemy się podczas Zlotu!Wstępujcie w szeregi Gwardii Sojuza! Zaciągnijcie się do Sił Zbrojnych Królestwa Westlandii!

W imieniu Sekcji ASG 15.pplot w Gołdapi zapraszamy wszystkich chętnych na strzelankę ASG z cyklu “New Order”. Tym razem odbędzie się ona na terenie byłych obiektów wojskowych przy ul. Suwalskiej (miejscowość Botkuny za byłą fermą (obecnie baza autobusowa) w lewo) Scenariusz imprezy będzie dostępny dopiero na miejscu ,tak jak mapy terenu rozgrywek.

Facebook