Events at Gołdap | warmińsko-mazurskie, pow. gołdapski

Witamy i ponownie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Zlocie W-Armia XIII Trochę kazaliśmy Wam czekać i w końcu informujemy oficjalnie że 13.edycja Zlotu W-Armia odbędzie się w dniach 23.-25.08.2019 r.Organizatorami są Sekcja ASG 15. Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego wraz z Sekcją Wychowawczą naszej Jednostki. Zlot odbywać się będzie na terenie byłych obiektów wojskowych w Gołdapi. Przez 3 dni Siły Zbrojne Sojuza Wostocznego i Królestwa Westlandii będą walczyć o zdobycie przewagi taktycznej i strategicznej na ponad 40 ha trudnego terenu nad malowniczą rzeką i jeziorem Gołdap. Komu “trzynastka” przyniesie szczęście okaże się w trakcie tego sierpniowego weekendu. Wszelkie informacje nt. zapisów, scenariusza i innych informacji będą dostępne już niedługo w tym wydarzeniu.

W imieniu Sekcji ASG 15.Gołdapskiego pplot zapraszamy na rozgrywki z serii New Order które odbędą się 24. 03. 2019 r. o godzinie 10:00(zbiórka 9:00) na terenie dawnego POM-u w Gołdapi przy ul. Ustronie(dokładnie na końcu w/w ulicy).

W imieniu Sekcji ASG 15.Gołdapskiego pplot zapraszamy na rozgrywki z serii New Order które odbędą się 16. 09. 2018 r. o godzinie 10:00 (zbiórka 9:00) na terenie dawnego POM-u w Gołdapi przy ul.Ustronie (dokładnie na końcu w/w ulicy).

Witamy wszystkich chętnych wzięcia udziau w Ogólnopolskim Zlocie W-Armia XII’18″Dirty Dozen”!

W imieniu Sekcji ASG zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na naszą nową edycję Zlotu “W-ARMIA XI’17”. Czas mija a “wojna” między Sojuzem Wostocznym a Królestwem Westlandii trwa. Kto tym razem przejmie inicjatywę? Czy Sojuzowi uda się podnieść po przegranej Kampanii na Piaskach Midledii? Tego dowiemy się podczas Zlotu!Wstępujcie w szeregi Gwardii Sojuza! Zaciągnijcie się do Sił Zbrojnych Królestwa Westlandii!

W imieniu Sekcji ASG 15.pplot w Gołdapi zapraszamy wszystkich chętnych na strzelankę ASG z cyklu “New Order”. Tym razem odbędzie się ona na terenie byłych obiektów wojskowych przy ul. Suwalskiej (miejscowość Botkuny za byłą fermą (obecnie baza autobusowa) w lewo) Scenariusz imprezy będzie dostępny dopiero na miejscu ,tak jak mapy terenu rozgrywek.

Facebook