Events at Bieszkowice | pomorskie, pow. wejherowski

Zapraszam wszystkich do uczestnictwa w grze w SiM Battle Arena w Bieszkowicach. W grze występują 3 drużyny startujące z przeciwnych punktów na mapie. Każda drużyna otrzymuje 8 flag służących do przejmowania punktów. Drużyna, która przejmie wszystkie punkty, albo na koniec gry będzie miała przejętą największą ilość punktów wygrywa.

W grze występują 3 drużyny startujące z przeciwnych punktów na mapie. Każda drużyna otrzymuje 8 flag służących do przejmowania punktów. Drużyna, która przejmie wszystkie punkty, albo na koniec gry będzie miała przejętą największą ilość punktów wygrywa.

Grupa anarchistów działająca pod nazwą “Czerwona Dłoń” zdobyła kilka głowic jądrowych. Wywiad nie jest w stanie potwierdzić ilu konkretnie, jest możliwość że zostaną one zmontowane w jedną super głowicę jądrową. Informacje które zostały otrzymane od wtyczki w Czerwonej Dłoni sugerują że głowice maja zostać zdetonowana nieopodal elektrowni jądrowej. Zjednoczone Siły Szybkiego Reagowania z różnych Państw zostały wysłane by zapobiec detonacji broni atomowej i co za tym idzie reakcji łańcuchowej powodującej wybuch reaktorów atomowych, które byłby w stanie skazić Europę oraz połowę Azji. Siły Anarchistów przejęły totalną kontrolę nad terenem i kontrolują prawie wszystkie strefy zrzutu, po za jedną. Siły ZSS muszą przejąć kontrolę nad punktami zrzutu i doprowadzić do pełnego rozbrojenia głowicy poprzez wyłączenie zapalnika przed detonacją.

Trwa wojna. Władca pustyni, dawny Arabski sheyk Zulebnun szuka sprzymierzeńców. Ogłosił, że kto wygra wyścig zdobędzie rękę jego córki i zostanie jego sprzymierzeńcem.  Do wyscigu zgłosiły się 3 drużyny.  Wyścig polega na wykonaniu w ciagu 24 h jak najwiekszej ilości zadań. Wyścig trwa w Środkowej części Europy. Jak dotąd zgłosili się: Amerykanie, Niemcy, Polacy. 

Lato roku 2018 | Kraj: Rosja – Północna Syberia | Godzina: 5:37 CIA wykradło plany Rosyjskich torped WA-111 typ 8 Szkwał oraz uprowadziło ich konstruktora. W nocy samolot którym agenci uciekali wraz z planami torped i konstruktorem został zestrzelony 360km dalej. Wiadomo że naukowiec przeżył katastrofe, los 2jki agentów jest nieznany. 

Facebook