Ziemia niczyja – Kartel – Zemsta gringos

Kolejna odsłona Ziemi niczyjej. Tym razem dwie frakcje stają do walki przeciwko sobie. Nowe wyzwania, 48h scenariusz non-stop in-game, dopuszczone pojazdy uczestników, oprawa pirotechniczna, rozbudowany LARP oraz działania oparte na konwencji MilSim.

Kolejna odsłona Ziemi niczyjej. Tym razem dwie frakcje stają do walki przeciwko sobie. Nowe wyzwania, 48h scenariusz non-stop in-game, dopuszczone pojazdy uczestników, oprawa pirotechniczna, rozbudowany LARP oraz działania oparte na konwencji MilSim.

Harmonogram ZN3 2020:
🔥30.04.2020🔥
⚡️12.00 Otwarcie terenu dla uczestników
⚡️13.00 Rozpoczęcie rejestracji uczestników
⚡️20.00 Integracja 😎😄

🔥1.05.2020🔥
⚡️8.00 Rejestracja uczestników
⚡️13.00 Apel otwierający imprezę.
⚔️⚔️17.00 Rozpoczęcie rozgrywki⚔️⚔️

🔥2.05.2020🔥
⚔️Dalszy ciąg rozgrywki⚔️

🔥3.05.2020🔥
⚔️⚡️13.00 zakończenie rozgrywki✊💪
⚡️Zakończenie imprezy, prace porządkowe, podsumowanie

Zachęcamy wszystkich tych, którzy chcą się swobodnie pointegrować 😎, do przybycia 30.04.2020.
Podobnie jak w poprzednich edycjach przygotujcie się na ciężkie warunki atmosferyczne panujące w szczególności w nocy. Scenariusz trwa od godziny 17.00 1.05.2020 do 13.00 3.05.2020 non-stop, śpimy, jemy i pierdzimy non-stop in-game, nie ma terenu OFF-Game.
⚡️⚡️⚡️Zadania podczas rozgrywki mogą wymagać spędzenia nocy w terenie z dala od bazy, należy się przygotować na to sprzętowo.⚡️⚡️⚡️

Ziemia niczyja – Kartel – Zemsta Gringo
⚡️Termin: 1-3.05.2020
⚡️Lokalizacja: Borne Sulinowo
⚡️Liczba miejsc: 300
⚡️Czas trwania scenariusza: 48h
⚡️Frakcje: Tauria vs Setia (Meksyk vs USA)
⚡️Start rejestracji: 6 Grudnia 2019
⚡️Wpisowe: 160zł
Pakiet startowy: naszywka, posiłek każdego dnia rozgrywki, smycz dedykowana imprezie, ID cart.

💥🔥FABUŁA :
W 2020 roku powstają dwie bazy, Setia musi odzyskać kontrole nad utraconymi terenami nadgranicznymi, Tauria wraz z Kartelem opanowała miasto na zachód od granicy. Handel narkotykami kwitnie, krociowe zyski pozwalają na zakup nowego uzbrojenia dla Taurii i Karteli. Setia zapowiada zemstę za podstępny atak przeprowadzony przez najemników Burmistrza Juarez, który okazał się głównym Bossem narkotykowym.
⚔️Główny scenariusz i zasady rozgrywki będziemy wrzucać systematycznie. Jak co roku zakaz Hi-Cap zgodnie z niezmiennym regulaminem. Planujemy wzbogacić rozgrywkę, LARP toczy się swoim torem równolegle z działaniami militarnymi ( Więcej strzelania 😎✊⚡️ )
Dopuszczamy pojazdy uczestników po wcześniejszej ich rejestracji.
Liczymy na waszą kreatywność przy stylizacji odpowiedniej do klimatu imprezy.
Szykujemy dla Was kilka niespodzianek.
Jak co roku informujemy wszystkich, TO NIE JEST NIEDZIELNA STRZELANKA!!!! tu nie chodzi o bezsensowne sianie kompozytu ale o wczucie się w klimat imprezy, wykonywanie zadań i słuchanie poleceń dowództwa. Opieramy działania militarne o konwencje MilSim. LARP również rozszerzamy o miasto Borne Sulinowo jak w poprzedniej edycji.
Pamiętajcie że przez 48h jesteście cały czas in-game, brak OFFa, śpimy, jemy i walczymy na terenie walk.
Oczywiście jak co roku chętnych do wspólnej integracji zapraszamy już 30.04.2019.
Warunki pogodowe są jak zawsze nieprzewidywalne i noce zimne więc lekko nie będzie 😄 to nie jest zlot dla miękkich buł. Nie rozczulamy się nad pogodą czy brakiem snu, działamy i zwyciężamy.

Konwencja LARP wymaga od uczestników stylizacji odpowiedniej do klimatu imprezy, wasza wyobraźnia jest jedynym ograniczeniem 🙂 Uczestnicy mogą sami tworzyć scenografie dla swoich potrzeb, która odpowiada konwencji imprezy.
Mamy kościół, kanjpę meksykańską, handlarzy narkotyków, handlarzy bronią, płatnych zabójców, szpiegów, policjantów meksykańskich, agentów kontrwywiadu, agentów CIA i DEA, Burmistrza miasta itp…. Na następną edycję zgłosił się nawet ksiądz 🙂 możecie wprowadzić własne pomysły po uzgodnieniu z organizatorem. Bardzo ciekawym i sprawdzonym motywem jest LARP na terenie prawdziwego miasta tj. Bornego Sulinowa w tym zadania MilSim dla grup specjalsów realizowane na terenie miasta.

Pytania możecie kierować do nas na naszym fanpagu https://www.facebook.com/stowarzyszenie.zawsze.czujni/ lub mailem: stowarzyszenie.zawsze.czujni@gmail.com
Macie przyjaciół lubiących klimaty LARP?? Zaproś go na naszą imprezę. 🔥⚔️⚡️😎
Masz ciekawy pojazd, który może wnieść ciekawy klimat do rozgrywki lub pomóc twojej ekipie w walce, zgłoś się do nas!
stowarzyszenie.zawsze.czujni@gmail.com

Więcej na: https://www.facebook.com/events/921614458232052

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook