Wieczorek z Kociakami vol. 2


Szczegóły wydarzenia


Zapraszamy na kolejne strzelanie ze Śnieżną Panterą i przyjaciółmi. Wszystkie drużyny i gracze indywidualni, chętni do doskonalenia się, lub zapoznania z tematem walki w nocy w warunkach airsoftowych, są mile widziani.

  • Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie swojej obecności (RSVP ;))
  • Zaczynamy o 19:30, więc prosimy o wcześniejsze przybycie, celem wyszpejowania. Gdyby ktoś nie mógł, to koniecznie prosimy o informację, pomożemy dołączyć do gry w trakcie.
  • Z najważniejszych zasad, to że będziemy używać 450 fps z full auto oraz latarek. Jako, że jest to cykl przygotowujący do AEGIS Unplugged, to z techniki używamy wyłącznie latarek, a nokto i termo zostają w domu. W czasie gry nie planujemy powrotu w okolice parkingu, więc zapas kulek i potrzebnych rzeczy zalecamy zabrać ze sobą. Drugie zalecenie, to ochrona twarzy w postaci maski.
  • Trupy oznaczają się czerwoną lampką i głośno informują o fakcie zejścia. Idealne trupy kładą się na ziemi i czekają aż walki w ich rejonie ustaną, by nie przeszkadzać innym.
  • Szczegóły scenariusza i podział ekip zostaną podane na miejscu, jednak z reguły jest to kilka bojów spotkaniowych/patroli/zasadzek z czasem na omówienie i przygotowanie do kolejnego zadania.
  • W poprzedni czwartek, poza regularnie trenującymi z nami Podpalacze Mostów, dołączyli też do nas Groza Airsoft Team i Samuel Manliligaw.
  • W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do ich zadawania.

* Nie dyskryminujemy ze względu na rodzaj napędu repliki, jej markę, cenę szpeju i ani doświadczenie.
** Telefon kontaktowy: 516 195 304

Więcej na: https://www.facebook.com/events/217927675463151

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook