The Crash – Brave New World


Szczegóły wydarzenia


Powracająca z misji badawczej z księżyca Saturna – Prometeusza sonda PANDORA (SVP-315) rozpada się w atmosferze ziemskiej. Jej fragmenty spadają na terytorium państwa neutralnego wobec konfliktu WW (Wszechrepublika Wschodu) i WETO (West European Treaty Organization).

Pośpiesznie zbierane sztaby kryzysowe są przesłanką potwierdzającą teorię, iż w kapsułach sonda przewoziła odkryty na Prometeuszu nieznany dotąd hiperciężki pierwiastek o niezwykłych właściwościach. Do tej pory naukowcy zakładali wyłącznie teoretycznie istnienie takiego „nadpierwiastka”.

Paramilsim z elementami LARP. respy itd.

STRONY:
1. Siły Republiki Bawarskiej
„Nie interesuje nas wojna, nikt nie będzie się wtrącał w sprawy Bawarii. Może piwa?”

2. SF WW
„Nasz sojusz energetyczny zarządza 70 procentami energii planety. Uratujemy Was przed wami samymi, wszelkimi dostępnymi środkami, których nie zawahamy się użyć.”

3. SF WETO
„ Tylko zwycięstwo da nam pokój! Chwała Wielkiej Anglo-Lechii!”

4. Ekolodzy
„Stop wycince puszczy! Ratujmy morświny! Rządzą nami reptiliańscy Iluminaci. Podaj mi zapalnik Sasza.”

5. Korporaci
„Dość już iluzji, że państwami rządzą obywatele. Nadchodzi nowy świat! Jeszcze nigdy tak niewielu nie posiadało tak wiele.”

6. Obserwatorzy ONZ
„Widzimy, że pomimo kolejnych ofiar sytuacja podąża w kierunku stabilizacji. Nie widzimy niczego niepokojącego w eskalacji konfliktu, która wszak prowadzi do zmęczenia stron, a więc w konsekwencji do zawieszenia broni, i wreszcie tak upragnionego trwałego pokoju. Przecież namawiamy strony do podjęcia rokowań. Gdzie? Nic nie widziałem.”

Formularz zapisów oraz detale już wkrótce.

Więcej na: https://www.facebook.com/events/119874382019440

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook