Strzelanie Do Człeków V22


Szczegóły wydarzenia


ZASADY:

Staramy się nie strzelać po głowie, szczególnie z bliska, trochę wyobraźni, bo źle się to może skończyć.
Terminatorów NIE TOLERUJEMY. Jeżeli jakiegoś wyłapiemy, to surowa kara czeka takiego gagatka. Udowodnione, intencjonalne nieprzyznawanie się, będzie groziło natychmiastowym zakończeniem strzelania dla delikwenta i odpoczynek od szpitala na dłuższy czas (BĘDĄ SĘDZIOWIE, GRAJCIE ZGODNIE Z ZASADAMI, BEZ TEGO STRZELANKI TRACĄ SENS!).
W budynku używamy TYLKO SEMI (seria może być użyta tylko i wyłącznie przez broń krótką boczniak do 200FPS), maksymalnie +/- 350FPS. Mocniejsze repliki w budynkach wiszą na zawieszeniu! Nie masz innej repliki przy sobie? Jeśli w budynku ktoś Cię zaskoczy, to nic nie zdziałasz! Wszelkie skargi będą natychmiast rozpatrywane z użyciem CHRONOGRAFU. Na zewnątrz AUTO jest dozwolone. NIESTOSOWANIE SIĘ DO ZASAD GROZI WYDALENIEM Z ROZGRYWKI!

Dla jasności: 

Używanie AUTO z zdrowym rozsądkiem! Starajcie się nie strzelać FULL AUTO na bliższy zasięg, a zastępujcie to po prostu SINGLEM (albo tradycyjnym “bang bang” jeżeli macie taką możliwość).
Wychylamy się razem z repliką. Nie wystawiamy samej repliki za ścianę. Zakaz tzw. „blindfire”.
Dozwolone jest korzystanie z granatów, smoke’ów i wszelkiego piro, ale wszystko z głową. Jak wcześniej mówiliśmy – używamy mózgu. Nie rzucamy granatów pod nogi, a tym bardziej we wroga.

DODATKOWE ZOBOWIĄZANIA:

Uczestnictwo TYLKO osób w wieku +16 (i nie obchodzi nas, czy to brat, kuzyn, syn, czy piąta woda po kisielu, bo jak dzieciak coś sobie zrobi, to będzie płacz i problemy).
Wulgarne słownictwo +18. My grzeczne chłopa jesteśmy 😉
Na rozgrywce obowiązuje kamizelka odblaskowa lub fragment czerwonego materiału. Pokazujemy ją, gdy zostaliśmy ustrzeleni, bo nikt nie chce dostać dodatkowej serii po dupsku, idąc na respa 😉
WAŻNE – Organizujemy zrzutkę po 5 złotych na materiały potrzebne do strzelanek 😉

UWAGA!

W razie jakiegokolwiek wypadku; skręcania, złamania, tudzież uszkodzenia wyposażenia, organizatorzy oraz właściciel terenu (Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu) nie ponoszą konsekwencji w odszkodowaniu, ani nie biorą żadnej odpowiedzialności za takie sytuacje.

Więcej na: https://www.facebook.com/events/1903245609994208

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook