Stalker – Ołtarz życzeń


Szczegóły wydarzenia


Od każdego z uczestników przed rozpoczęciem rozgrywki pobierana będzie opłata w wysokości 10 złotych, kwota przeznaczona będzie na pokrycie kosztów organizacji.

Członkowie Monolitu zebrali się w Rudym Lesie, chcą zbudować Ołtarz Życzeń, który umożliwi im nawiązanie kontaktu z ich bóstwem. Szukają ochotników do pomocy wśród Samotników, porad wśród handlarzy, mądrości wśród pastorów. Niestety, nie każdy Stalker chce, by byle jaki fanatyk religijny wtykał nos w nieswoje sprawy. Stawiać będą opór. Dla niektórych jednak ważniejsze będą pieniądze, nawet jeżeli oznaczać to będzie kolaborację. Wy jesteście Stalkerami i to właśnie od Was zależą losy rozgrywki. Czy Monolitowi uda się zbudować ołtarz życzeń? Jak przychylni będą tubylcy? Kto będzie miał najwięcej artefaktów? Kto zdobędzie szacunek w Rudym Lesie? Do zobaczenia w Zonie! Tam się tego dowiecie!

§I. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Udział w grze jest płatny, pobrana kwota wynosi 10 złotych.
2. Do gry przystąpić mogą osoby:
a) w wieku od 15 do 18 roku życia za zgodą rodzica
b) w wieku powyżej 18 roku życia
c) niebędące pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.
3. Do gry przystąpić może osoba, która wcześniej dokona rejestracji w formularzu załączonym w formie linku pod regulaminem.
Rejestrujący się gracze gwarantują swoją obecność!

§ II. ZASADY GRY

1. Gra rozpoczynana i kończona jest na sygnał organizatorów.
2. Każdy gracz powinien posiadać przy sobie bandaż.
3. Eliminacja gracza odbywa się przez trafienie uczestnika kulką BB w głowę lub w tułów. W przypadku dostania kulką w kończynę, gracz bandażuje miejsce trafienia i wraca do gry. Po otrzymaniu drugiego trafienia gracz schodzi do punktu odrodzenia. Uwaga! Bandażowanie może nastąpić tylko i wyłącznie w pozycji leżącej, siedzącej lub kucającej. Gracz podczas bandażowania nadal może być ostrzeliwywany przez wroga. Gracz otrzymawszy trafienie podczas bandażowania się schodzi do obozowego lazaretu.
4. Gracz wyeliminowany z gry zakłada kamizelkę odblaskową/czerwoną chustę, opuszcza replikę ASG i najkrótszą drogą schodzi do obozu.
5. Atakowanie osób, zwierząt i przedmiotów niebędących celem gry, bądź też graczy wyeliminowanych jest kategorycznie zabronione.
6. Pirotechnika w postaci świec dymnych i imitacji granatów ręcznych dozwolona.

§ III. ZASADY ZACHOWANIA NA POLU BITWY

1. Pod żadnym pozorem nie należy ściągać OKULARÓW OCHRONNYCH z oczu. Osoba która zostanie na tym przyłapana natychmiastowo zostanie upomniana i usunięta z gry.
2. Trafienie w replikę eliminuje ją, ale nie eliminuje gracza. W takiej sytuacji gracz może korzystać z repliki bocznej.
3. Gra odbywać się może wyłącznie w terenie gry wyznaczonym przez organizatorów gry.
4. Na terenie gry obowiązuje zakaz agresywnego zachowania wobec innych osób. Osoby agresywne zostaną usunięte z pola gry bez możliwości ubiegania się o powrót.
5. W przypadku pojawienia się na polu gry osoby postronnej należy natychmiast przerwać grę krzycząc “Cywil!” i poinformować organizatora o zaistniałym fakcie.

§ IV. PRZYDZIELENIE DO STRON
1. Zgłaszając się do gry gracz musi wypełnić formularz, gdzie musi zaznaczyć za którą ze stron się opowiada.
2. Mile widziana jest charakteryzacja postapokaliptyczna.
3. Członkowie Monolitu proszeni są o założenie kilku widocznych elementów ubioru w kolorze białym lub szarym (kamuflaże zimowe i miejskie także spełniają wymóg)

§ V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Organizatorzy nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za wszelkie skutki, wypadki, uszczerbki na zdrowiu, urazy emocjonalne, utratę życia, wszelkie szkody materialne wynikające z udziału w grach i nieprzestrzegania powyższego regulaminu.
2. Do gry może przystąpić osoba, która zapoznała się niniejszym REGULAMINEM oraz akceptuje go.

Link do rejestracji:
https://form.jotformeu.com/73185682912362

Więcej na: https://www.facebook.com/events/1891541147830867

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook