Stalker – gra fabularna z elementami airsoftu


Szczegóły wydarzenia


“STALKER” to LARP z elementami ASG, który odbędzie się 20 maja 2018 roku w Tarnowie, prawdopodobnie przy ulicy traktorowej.

Gra polega w głównej mierze na odgrywaniu postaci i realizowaniu jej celów oraz celów grupy. Fabuła przewiduje dwie duże frakcje będące głównymi siłami w Zonie, a także kilka pomniejszych organizacji o charakterze bojowym, handlowym lub badawczym. Duży nacisk kładziemy na handel i dyplomację, ilość amunicji będzie mocno ograniczona. Jedzenie i woda będą dostępne do nabycia za walutę z gry – więc może się okazać, że w ogólnym rozrachunku nie wystarczy już rubli na amunicję.

Gracze niezrzeszeni w żadnej z frakcji (Wolni Stalkerzy/Samotnicy) będą cieszyć się największą wolnością spośród wszystkich graczy. Będą mogli poszukiwać artefaktów, handlować między obozami, wykonywać zadania dla frakcji i generalnie zdobywać pieniądze na wiele różnych sposobów.

Aby móc uczestniczyć w wydarzeniu należy mieć ukończone 16 lat i – w przypadku osób niepełnoletnich – dostarczyć zgodę od rodzica.
Wpisowe wynosi 25 zł i jest obowiązkowe. Pieniądze zostaną przeznaczone na amunicję, żywność, wodę i inne przedmioty niezbędne do przeprowadzenia gry. Ponadto wpisowe nie podlega zwrotowi, jeśli ktoś nie stawi się na grze.

Główny organizator: Adrian Tarza (Tarnów’44, Wołyń)
Współorganizator: Cezary Skwarło (STALKER: Ostatni blask Zony, Dni Ocalenia)

Więcej na: https://www.facebook.com/events/726509427737263

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook