Shower POSSE 4


Szczegóły wydarzenia


W imieniu swoim i Śpiewaka zapraszamy Was na kolejną odsłonę milsima z elementami larpa. Termin i miejsce mamy skonsultowany z kołem łowieckim działającym na tym terenie. Proszę o zagłębienie się w poniższą fikcyjną fabułę, która stanowić będzie tło działań oraz pozwoli działać nieszablonowo. Nastawcie się na działania nie tylko wojsk specjalnych ale także służb specjalnych (także w rejonach zurbanizowanych).

Ostatnie wydarzenia w Szwecji związane z dymisją szefa klubu parlamentarnego partii rządzącej spowodowały wzrost poparcia opozycji. O ile jednak opozycja w swoim programie nie wiele różniła się w kwestiach uchodźców czy stosunku do środowiska naturalnego, o tyle już sympatie prokremlowskie były żywo komentowane przez publicystów. Natomiast na portalach społecznościowych “gorącą jedynką” są miłosne perypetie jego córki i Samuela Gomeza, którzy wyjechali do RPA i tam udzielają się charytatywnie. Opinię publiczną zaszokowała wiadomość o tragicznym wypadku szwedzkich pograniczników i przedstawicieli Green Peace: autobus, którym podróżowali stoczył się z drogi i stanął w płomieniach. Zginęło 14 osób. Jednak mimo nacisków król Karol nie ogłasza żałoby, gdyż płonące samochody ostatnimi czasy są dosyć powszechne w Szwecji.

Hugo de Silva dzięki wykonaniu kontraktu na zabezpieczenie ropociągu otrzymał obywatelstwo rosyjskie. Ministerstwo spraw zagranicznych Rosji nadało specjalną oprawę temu wydarzeniu a de Silva na sztokholmskie lotnisko został przewieziony w osobistym towarzystwie attache ekonomicznego. Po przybyciu do Rosji Hugo de Silva został udziałowcem korporacji Niwa-Grom. Nie spotkało się to jednak z entuzjazmem vice prezesa będącego byłym kanclerzem Niemiec.

W Stanach nowy prezydent buduje swój wizerunek na arenie międzynarodowej. Udane negocjacje w celu powstrzymania zapędów atomowych Korei Północnej zaowocowały spotkaniem przywódców tych państw po raz pierwszy w historii. Zmniejszenie ryzyka atomowej rozróby na dalekim wschodzie podniosło notowania prezydenta. Ponadto spotkał się osobiście z prezydentem Rosji w Helsinkach. W kuluarach przewijają się tematy korporacji Niwa-Grom i efektów wzmocnienia flaki wschodniej NATO w środkowej części Europy.

Gocze Lumega wysterowany przez de Silvę i poszukiwany przez służby indyjskie wraca do Pakistanu. Jego posiadłość w Indiach zostaje znacjonalizowana a on sam jest ścigany listem gończym. Zwraca się o pomoc do kontrahenta z Niemiec. Pierwsze efekty pomocy są nadzwyczajne: źródła potwierdzają, że de Silva wyjechał ze Szwecji bez plutonu! Jednak trop się urywa ponieważ informator zmarł w skutek wylewu krwi do mózgu… przez otwór 9mm.

Deklaracja opuszczenia Unii Starego Kontynentu przez Wielką Brytanię spowodowała wzrost znaczenia Francji i Niemiec. Zmiany na arenie międzynarodowej dotyczą także pozostałych państw Unii w związku ze wzrostem znaczenia Polski i jej idei Międzymorza wspieranej przez Stany. W związku z tym Brytyjczycy za cenę utraty części wpływów w Europie Zachodniej poszukują sposobu na zaistnienie w środkowej Europie.

Więcej na: https://www.facebook.com/events/1967548140218480

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook