Semimilsim ASG-Olsztyn – Tomaszkolandia ver 2.0 I


Szczegóły wydarzenia


Jak pewnie część z was wie, od pewnego czasu szykujemy z Ulatem semi-milsim. Ten typ spotkania, nie jest typowy dla naszej grupy i będzie wymagał od uczestników innego podejścia, niż w przypadku jebanek. W szczególności, zachęcamy wszystkich zainteresowanych do przeszkolenia się z operacji radiem i nawigacji.

To powiedziawszy pamiętajcie, iż semimilsim to nic strasznego. Jak znajdziecie nawigatora i RTO to reszta działań, sprowadza się w większości, do typowego działania jako szutrmowiec ASG – tylko odpowiednio rzadziej. Zachęcam więc wszystkich, do wzięcia udziału w grze – naprawdę warto.

Czas: 21 V 2017 10-18
Miejsce: U Roberta. W związku z tym strzelanie będzie płatne 20PLN
Limity FPS: ASG-Olsztyn standard (Sprężynowe karabiny do 600fps, AEGI tylko semi 500 fps, reszta 450 fps. Zakaz Mancraftów i HPA)
Zasady trafień, ograniczenia magazynków i inne: https://docs.google.com/document/d/1-yi4adwkE7zkSOiCE6eXYKIrWcEz-mHat07LhpZCyew/edit?usp=sharing Oparte na zasadach SM-S
Zarys scenariusza: Działania samodzielnych drużyn ASG. Każda drużyna może liczyć tylko na siebie. Na dniach podamy dokładnie mechanikę scenariusza. Bez wnikania w szczegóły zadaniem graczy będzie szukanie kopert. W kopertach będą poszatkowane współrzędne GPS skrzynek. Czesc kopert będzie znana graczom od początku, cześć będzie podawana przez radio podczas co godzinnych raportów
Prócz kopert, współrzędne będzie można dostać podczas zadań specjalnych, ogłaszanych co 2 godziny

Rys Fabularny
Generał Saks był wściekły. Podczas wojny domowej utracono 2 skrzynki z wydestylowanym związkiem X. Odzyskanie ich miało najwyższy priorytet, ale skończyły one w rejonie wpływów Federacji Zatorzańskiej, więc użycie sił Tomaszkolandii nie wchodziło w grę – jeszcze za wcześnie na tak śmiały krok.

Wyznaczcie nagrodę wśród najemników za te skrzynki rozkazał. I upewnijcie się, iż nikt, ale to nikt nie zdoła ich powiązać z nami. Poza tym, wszystkie chwyty dozwolone. Związek X musi wrócić do nas!

Zapraszamy do zgłaszania całych drużyn (limit 10 osób) lub jako wolne elektrony (z których postaramy się skleić drużyny).

Więcej na: https://www.facebook.com/events/282190732206401

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Facebook