Rafineria – Wojna o czarne złoto – Impreza Airsoft

Jest rok 2125 po wielu wojnach większych i mniejszych ziemię ogarnął chaos i zniszczenie. Przetrwali nieliczni silne i zwarte grupy. Jedyną szansą na przetrwanie jest utrzymanie swoich generatorów w ciągłej pracy. Tylko one dostarczają dla osad, miasteczek i miast prąd i podtrzymują destylacje wody pitnej oraz innych urządzeń potrzebnych do przetrwania. Jest na to tylko jeden sposób utrzymać je przy pracy a do tego potrzeba ropy. Tak to najcenniejszy surowiec w obecnej chwili ropa to Życie. Rafinerie szybko wysychają a znalezienie kolejnej nie jest łatwe tylko nieliczni to potrafią a jest ich niewielu. Tak to jest ta chwila, idź i szukaj złota Czarnego Złota….. .

TRICRU – ubrania cywilne CAŁE – tak kamizelki dozwolone pełen szpej czytaj spodnie dres bluza czy koszula tylko nie mundur.
ASGEDA – pełne umundurowanie itp. szpeje itp

Mechanika:
Trup = 1 trafienie
Resp = w zależności od uczestników 5 osób lub 5 min (ilość osób do wyjścia z respa może ulec zmianie tak samo jak i czas)

Rafineria – miejsce na mapie gdzie znajduje się pojemnik z tajemniczą substancją gdzie w połączeniu z wodą zamieni się w ropę.
Rafineria po wysuszeniu czyli zabraniu całej zawartości pojemnika wysycha należy znaleźć kolejną. Zazwyczaj strzeżone przez niewielkie oddziały poszukiwaczy. O znalezieniu nowych rafinerii będzie informacja drogą radiową (tak radio się przyda) megafonem lub jak kolwiek inaczej.

Generator – miejsca zdania ropy . Aby się tam dostać należy przełamać niewielką obronę generatora. Niestety miejsce gdzie są generator jest JEDEN dla obu stron konfliktu. Lepiej musicie się dogadać z Beronem lub Baronową co do ilości jaką wam przyjmą (uwierzcie mi nie będzie łatwo) do generatora i jaki pojemnik dostanie na ponowne podejście do rafinerii. A co lepsza mają ochronę najlepszą jak istnieje UBER JEGE MAJSTER KINDER KOMANDO

>> Limity FPS <<

1. CQB – 350 FPS TYLKO BOCZNIAK !!!!
2. KARABINY SZTURMOWE – 450 FPS Semi/Auto
3. KARABINY WSPARCIA – 500FPS Auto repliki typu m249, RPD itd. (M4, AK i podobne z boxami czy magazynkami typu drum nie będą traktowane jako karabin wsparcia)
4. DMR 7,62 – 550FPS Semi repliki typu SR25, M14 itd. (M4, AK itp. z lunetą nie będą traktowane jako DMR) + boczniak
5. KARABINY SNAJPERSKIE – 600 FPS (czterotakty np. vsr, repliki z naciągiem itd. np. SWD. Przed każdym strzałem jest zainicjowane przeładowanie) + boczniak

W BUDYNKACH UŻYWAMY TYLKO REPLIK W LIMICIE W TRYBIE OGNIA SINGLE !!!

Pirotechnika – ZAKAZ UŻYWANIA !!!!!

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO CZWARTKU 28.01 DO GODZ. 20:00.
KLIKNIĘCIE WEZMĘ UDZIAŁ, NIE OZNACZA WZIĘCIA UDZIAŁU W GRZE.
ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY NA PRIV. NA STRONIE DELTA. WE WIADOMOŚCI PROSZĘ O PSEUDONIM I KOLOR DO KTÓREGO Z TEAMÓW.

Wpisowe 25 zł płatne na konto
15 1600 1462 1881 4168 8000 0001
Przy wpłacie proszę o podanie danych takich samych jak będziecie się zgłaszać w wiadomości prywatnej do Nas. Jeśli zgłaszacie więcej niż tylko siebie prosimy o wymienię wszystkich kogo dotyczy wpłata w tytule przelewu. W cenie wpisowego oczywiście kawka i herbatka ciepły poczęstunek oraz losowanie upominków O niezapomnianych wspomnieniach nie będę wspomniał bo to wartość bezcenna..

Więcej na: https://www.facebook.com/events/1040703642930772

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook