Operacja Konwój – Beta Test


Szczegóły wydarzenia


Zapraszamy na wersje testowa operacji Konwój.

Niedzielna strzelanka!
Wstęp FREE!
Wersja testowa dużego scenariusza!
Pojazd opancerzony!
Kilku koordynatorów!

Organizatorami jest drużyna TeamMielno – TimTank!
Kilka słów od organizatorów:

Hej! Z tej strony Bartez!
Chciałbym Wam przedstawić ogólny zarys naszego scenariusza. Oznaczyliśmy go jako wersja beta, ponieważ pierwszy raz zabieramy się za takie przedsięwzięcie. Stawiamy na styl NIEDZIELNEJ strzelanki czyli wstęp FREE!!!
Aby ułatwić Wam zrozumienie zasad oraz charakter spotkania przygotujemy kilka filmików, które zamieścimy na portalu youtube.com. Dzięki nim zrozumiecie zasady gry, scenariusz, obsługę wyrzutni anti-tank ^^, poznacie teren oraz kilka ciekawostek o naszym pojeździe. Na wszelkie pytania postaramy się odpowiadać na bieżąco.

 

Bluefor:

Zadaniem tej frakcji jest osłona pojazdu BRDM2-mini oraz załadunek flag w wyznaczonych miejscach. Flagi zostają odblokowane równo co 15 minut! Przykład: 10:15 , 10:30 i 10:45. Przejęcie szybciej flagi jest niemożliwe(można ją szybciej zabezpieczyć, ale pojazd będzie czekał na wyznaczoną godzinę).
Po załadowaniu flag frakcja Bluefor musi wycofać się do miejsca startu wraz z pojazdem. Maksymalny czas misji to 1h30mim.

Redfor:

Zadaniem tej frakcji jest uniemożliwienie przejęcia flag przez pojazd oraz stawianie oporu nacierającemu przeciwnikowi. Jeżeli pojazd przejmie daną flagę nie ma opcji odzyskania jej. Aby wygrać misję należy zablokować inwazję wroga przez 1h30min

15-30 minut przerwy między rozgrywkami. Po pierwszej rozgrywce następuje zmiana stron.

Nad scenariuszem podczas rozgrywki pieczęć będzie sprawowała grupa 4 wyszkolonych koordynatorów. Będą mieli do dyspozycji pojazdy, dzięki którym w szybkim czasie dotrą do miejsc spornych. Również od nich otrzymacie informacje o aktualnym stanie gry, oraz w które miejsce powinniście się udać. Mapki z zaznaczonymi punktami (alpha, bravo itd…) pomogą wam w orientacji w terenie.

W celu lepszej organizacji na terenie rozgrywki zostanie uruchomiona komunikacja PMR. Przygotujemy listę kanałów(częstotliwości) dla każdej ze strony. Otrzymacie je na kartkach, abyście mogli w każdej chwili skontaktować się z dana grupa (koordynatorzy, pojazd…)

BRDM2-mini jest to pojazd/amfibia którą pewnie znacie. Główne działo potrafi z dużą mocą wystrzelić około 60-80 kulek z lufy o kalibrze 40mm. Posiada również zamontowane działko AEG do strzelania ogniem ciągłym w kierunku przeciwnika. Dowódca posiada możliwość strzelania z frontu pojazdu. Rozgrywka z pojazdu będzie nagrywana kilkoma kamerami, dlatego radzimy się przyznawać po trafieniu  . Szkodzicie sobie nie Nam a respawn jest na tyle krótki i blisko, by móc szybko wrócić do gry.

Jak zniszczyć pojazd?
Na dzień dzisiejszy przygotowaliśmy 2 opcje!
1. Trafiony strzał z bazooki.
2. Podejście pod pojazd i klepnięcie w jego blachy(planujemy jakieś C4^^)

W trakcie rozgrywki otrzymacie 3 bazooki. Kto je otrzyma zadecydujecie SAMI. Otrzymacie 10 kulek paintball’owych( 3 załadowane bazooki na start, w punkcie 2 i 3 znajdziecie skrzynie z 3-4 kulkami i gaz. Instrukcje ładowania znajdziecie na youtube ( link wkrótce). Trafienie pojazdu z bazooki wyłącza go na pewien czas z rozgrywki. Jak poinformować kierowcę o zniszczonym pojeździe? Są aktualnie 3 sposoby: krzyczeć! DOSTAŁ!, pokazać rękoma znak X lub poinformować czołg na ich kanale(preferowana opcja)
Podbiegnij do pojazdu (tylko nie wpadnij pod koła) klepnij w blachę kilka razy krzycząc WYSADZAM^^. Czołg zostaje unieszkodliwiony! Proste? No ba… 

Na temat respawnu pojazdu opowiem w krótkim filmiku,

Zasady:

  • respawn co pełne 5 minut (10:05; 10:10; 10:15…)
  • friendly-fire ON
  • teren zielony – FPS z głową…
  • pirotechnika – tylko granaty dymne!

Więcej na: https://www.facebook.com/events/108758339837094

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook