Operacja Europa „zachód NATO vs Wschód Rosja” 18 sierpień 2019

ZADANIA (ZACHÓD) NATO / Republiki Rosyjskiej (WSCHÓD):

 • Utrzymać swoją bazę za wszelką cenę
 • Bronić punktów głównych swojego terenu (NATO) ( NIEBIESKIE FLAGI ) x6 / ( ROSJA) ( CZERWONE) x6
 • Przejąć budynek przeciwnika oraz cały teren za pomocą zdobywania flag przeciwnika umieszczonych na mapie terenu gry i przenosząc je do swojej Bazy
 • Przetransportować skrzynkę z Atomem z terenu przeciwnika do swojej bazy (Skrzynki są ukrywane przez każda ze stron konfliktu osobiście w budynku, nie można jej umieszczać w niebezpiecznych miejscach na terenie gry, skrzynia może znajdować się nawet na dachu budynku, każda ze skrzyń będzie oznaczona symbolem Atomu).
 • Zniszczyć ostatniego żywego przeciwnika (Zadanie to jest możliwe do wykonania dopiero po zdobyciu wszystkich flag przeciwnika)

ZASADY ROZGRYWKI ORAZ WARUNKI:

 1. Każdy teren jest podzielony na cztery części i oznaczony flagami (NATO) – Flaga NATO (ROSJA) – Flaga Rosji
 2. Każda ze stron na obowiązek bronić swoich flag, skrzyni z Atomem oraz atakować teren przeciwnika.
 3. Obie strony konfliktu mają takie same zadania umieszczone wyżej.
 4. Teren całej rozgrywki zostanie zabezpieczony na wejściach przed cywilami (FIOLETOWE PUNKTY).
 5. Każda ze stron ma czas na regeneracje po zgonie (czas : 2 min), miejsce odrodzeń są oznaczone fioletowymi punktami.
 6. Każda ze stron może liczyć maksymalnie do 50 osób, każda z nich będzie miała opaskę swojej grupy (NIEBIESKA – NATO) (CZERWONA – ROSJA) (OPASKI WE WŁASNYM ZAKRESIE PO WYBRANI STRONY)
 7. Rozgrywka jest zaplanowana na 10h- 09:00 – Zbiórka przedstawienie zasad rozgrywki oraz oficjalne otwarcie imprezy
  – 10:00-17:00 czas trwania rozgrywki (Rozgrywka może się skończyć wcześniej w przypadku przejęcia całego terenu wroga, przetransportowania skrzynki na swój teren oraz zniszczenia zabicia ostatniego żywego przeciwnika.
  – 18:30-20:00. Wspólne ognisko
 8. Każda ze stron może odbić swoją flagę i powiesić ją w danym miejscu gdzie flaga została utracona aby umocnić swój teren. W przypadku gdy wszystkie flagi zostaną przejęte przez wroga rozgrywka toczy się do ostatniego zabójstwa przeciwnika, brak wszystkich x6 flag równa się z brakiem odrodzenia dla danej strony konfliktu.
 9. Osoby które są zainteresowane na takiego typu rozgrywkę proszone są o wybranie strony w ankiecie. Na każda stronę przypada maksymalnie 50 osób.
 10. Jeśli któraś z osób jest chętna są też potrzebne osoby jako reporterzy oraz sędziowie rozgrywki.
 11. W każdej ze stron konfliktu będzie miała na dyspozycji 5 Medyków, którzy będą mogli uratować osobę która dostała, mają natomiast na uratowanie osoby (3 minuty) jeśli w ciągu 3 minut Medyk zostanie trafiony, nie uda mu się jej uratować, wtedy osoba wraca ona na swój punkt odrodzenia.
  – Każdy ma posiadać sygnalizację zabicia w postaci odblaskowej kamizelki, lub bandany, chusty arafatki w kontrastującym kolorze w ostateczności podnieść rękę do góry.
 12. Wejście do budynków tylko w masce Stalker lub na własną odpowiedzialność.
 13. Używamy w budynkach tylko SEMI ,a na zewnątrz dowolny tryb ognia, pirotechnika dozwolona (Rzucanie piro i wypowiedzenie słowa “GRANAT”).
 14. Osoby 16-18 lat, pisemna zgoda rodzica, opiekuna razem z numerem telefonu w razie jakiegoś wypadku. Osoby poniżej -16 lat nie mogą brać udziału w rozgrywkach.
 15. Każdy ma posiadać sygnalizację zabicia w postaci odblaskowej kamizelki, lub bandany, chusty arafatki w kontrastującym kolorze w ostateczności podnieść rękę do góry.

Terminy zapisów trwają do 11.08.2019 godziny 23:00, aby impreza się odbyła zgłoszonych osób musi być minimum po 15 na stronę.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/309750129682653

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook