Events: 26th Wrzesień 2020

Gra będzie składała się z serii krótkich rozgrywek których głównym celem będzie zdobycie flag! Będziemy też grali klasyczny drużynowy deathmatch! Pole jest bardziej rozbudowane niż w zeszłym tygodniu i oczywiście będzie rozwijane z tygodnia na tydzień.

Dwie strony konfliktu: czerwoni i niebiescy. Regularne działania lekkiej piechoty, która w oparciu o kompleks leśny prowadzi działania opóźniające na głębokości do 20 km. Niebiescy będą opóźniać w oparciu o przeszkody terenowe w kluczowych punktach pasa obrony. Czerwoni będą dążyć do zajęcia kluczowych (dla nich) punktów w kompleksie leśnym, takich jak: skrzyżowania, mosty, punkty terenowe. Działania bojowe stron będą wspierane przez lekkie pojazdy opancerzone. Scenariusz przewiduje intensywne działania na obszarze o szerokości 2-3km i długości ok. 20 kilometrów.

(…) Do Grupy Zadaniowej KRUK. Wydzielić dwa samodzielne plutony do przeprowadzenia operacji na terenie wrogim. Rejon działania to okolice miejscowości Wołów lub Milicz. Cel zostanie wskazany po wnioskach dostarczona rzez komórkę wywiadu. Zadnie to przenikniecie na teren npla. Dotarcie do opuszczonej wioski. Odnalezienie zasobników (zawartość tylko do wiadomości dowódcy_ Przejecie i ewakuacja. Szczegółowe rozkazy w dniu rozpoczęcia działań.

Facebook