LARP – Ziemie Jałowe X

Zagłębiowski Konwent Postapokaliptyczny Ziemie Jałowe to impreza, która trzyma klimat nie tylko zniszczonego świata, ale także miesza go z westernem i cyberpunkiem! Lubisz choć jeden z tych gatunków? W takim razie to wydarzenie, na którym musisz się pojawić! W tym roku już po raz dziesiąty spotkamy się w Będzinie, gdzie budynek kopalni Grodziec przerodzi się w postapokaliptyczne miasteczko rodem z gier komputerowych lub filmów. To jubileuszowa edycja, którą robimy z jeszcze większą pompą niż w poprzednich latach.

Impreza będzie podzielona na dwie części – larpową oraz konwentową. Co to oznacza? Już spieszymy z wyjaśnieniem!

LARP to gra terenowa, podczas której wcielacie się w stworzoną przez siebie postać i dołączacie do jednej z obecnych frakcji. Będziecie realizować swoje osobiste cele, ale też zmierzycie się z wydarzeniami, które będą miały wpływ na cały świat gry. Wszystko to będzie odbywać się w rzeczywistości osadzonej w uniwersum Mrocznej Wieży, a trwać będzie od środy do piątku. Do tego jest to jedyna okazja kiedy za dobrą grę i epickie akcje otrzymacie Punkty Doświadczenia, za które później można wylicytować unikalne nagrody na aukcji po zakończeniu larpa.

Konwentówka to czas by porzucić swoje role i lepiej się zintegrować. To idealny moment by poznać masę zakręconych, pełnych pasji ludzi oraz wziąć udział w kilkunastu konkursach i prelekcjach. Zaczyna się ona w piątek po zakończeniu gry terenowej. To również część, na której będziecie mogli uczestniczyć w najbardziej szalonej imprezie jaką widzieliście!

Dzięki masie wspaniałych sponsorów możecie być pewni, że nie odjedziecie od nas z pustymi rękami. Do wygrania będzie mnóstwo nagród, od książek z szeroko pojętej fantastyki, przez szpej wyjazdowy typu noże, maczety, po rękodzieło znanych w środowisku artystów.

Musisz tam być!

Śledźcie to wydarzenie oraz nasz fanpejdż, aby dowiedzieć się więcej szczegółów! https://www.facebook.com/ZiemieJalowe/

Wydarzenie jest przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Ceny biletów będą różnić się w zależności od trwających tur. Do każdej pełnej wejściówki cześć Konwentowa jest dołączona w gratisie. Jeśli możecie pojawić się tylko na weekend to wejściówkę zakupicie na miejscu.

  • I tura – 99 zł
  • II tura – 139 zł
  • Całość na miejscu – 160 zł
  • Sama część Konwentowa (weekend) – 50 zł

Więcej na: https://www.facebook.com/events/415280692534021

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook