Impreza Airsoft – Nocny Patrol 2020 – Edycja 11


Szczegóły wydarzenia


Witajcie wszystko wskazuję ze damy radę by gra się odbyła wiec utworzyłem już wydarzenie. Jeśli przepisy nie pozwolą wszyscy się o tym dowiemy. Serdecznie zapraszamy na nocną grę. Już po raz jedenasty organizujemy Nocny Patrol. Jest to unikalna gra z 11 letnią historią. Z roku na rok przyciąga ona coraz więcej grup a poziom trudności jest na stałam wysokim poziomie.

Nocny Patrol 2020 – Edycja 11
Gra skierowana dla graczy Airsoft. Gra dla ludzi, którzy lubią się skradać, kombinować i dużo chodzić oraz unikać kontaktu z wrogiem.
Czas działania: od 18 lipca godzina 20:00 – do 19 lipca godzina 5:00
Miejsce działań: okolicach wsi Zabiele – Kolimagi (gmina Kolno)
Miejsce parkingowe: dowolne miejsce w okolicy terenu gry
Scenariusz gry jest prosty (podobny do biegu na orientację) posługując się mapą, kompasem lub urządzaniem GPS odnaleźć wyznaczone punkty z numerami IP. Punkty będą zaznaczone na mapie, mapa do odebrania w przepuście drogowy 200 m na wschód od parkingu przy cmentarzu koło wsi Zabiele.
Każda grupa uczestnicząca w grze jest wrogo nastawiona do innych grup, broni i likwiduje uczestników poprzez oddawanie strzałów z kulek 6 mm z replik ASG a wszystkie grupy i uczestnicy odnajdują punkty z numerami IP (16 punktów), oraz zapisuje numer obiektu i ich IP by potem przedstawić raport SMS lub email dla organizatora. Grupy unikają kontaktu z innymi grupami.
Punkty są rozrzucone na powierzchni 550 ha.
Mapa terenu działań:
https://www.google.com/maps/d/u/0/edit?mid=1jZ6Qi5FaWRUoKh4KmRzzcbQJCVA&msa=0&ll=53.36724960296388%2C21.848180399261537&spn=0.092257%2C0.222988&z=14

https://www.google.com/maps/d/edit?mid=z-KCAFh7bnNs.kB9hP6UXdGTc

Zasady gry:
0. Wskazane jest stosowanie się do aktualnych na dzień gry obostrzeń wynikających z obowiązującego stanu pandemii SARS COV-2 (zachowanie bezpiecznej odległości oraz zasłaniania ust i nosa o ile w dniu wydarzenie będzie nadal obowiązywać).
1.Strony gry nie będą oznakowane, nie mają równego składu, maksymalna ilość graczy w jednej grupie to 5 osób.
2. Każdy gracz musi posiadać okulary ochronne na oczy,
3. Gracz nie musi posiadać repliki ASG, z racji na tryb gry można zdobyć wszystkie punktu bez Repliki ASG.
4. Każdy trafiony kulką koniecznie musi połozy się na ziemi i nie ruszać się, nie podpowiada, nie musi odraz wypowiadać słowa „dostałem”.
5. Gracz trafiony może wezwać innego gracza żywego, który może go uleczyć poprzez założeniu mu bandaża na ramieniu.
6. Gracz trafiony po raz drugi musi krzyknąć głośno „dostałem”, zapalić czerwoną lampkę sygnalizującą śmierć i udać się punkty medyczne, punkt medyczny ustalacie sami na bieżąco (nie będą oznakowane), punkt medyczny ma być miejscu w miarę bezpiecznym oddalonym od wymian ognia minimum 100 m w trakcie leczeni gracz musi mieć włączoną czerwoną lampkę sygnalizującą śmierć. Leczenie gracza trafionego trwa 10 min. Po upływie czasu leczenia gracza trafienie się resetuje.
7. Gracz, który opuści punkcie medycznym, gdy kolejny raz dostanie kulką stosuje się do punktu 4.
8.Tryb ognia dla Replik ASG/AEG pojedynczy (z racji tej, że podczas nocy jest ciemno i przeciwnik może znajdować się bardzo blisko).
9. Zakaz używania pirotechniki, dopuszcza się użycie petardy hukowej w celu odstraszenia dzików!
10. W grze mogą brać udział osoby pełnoletnie bądź osoby nie letnie z aktualną zgodą rodzica którą posiadają przy sobie.
11. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za straty poniesione przez graczy, a każdy uczestnik biorący udział w grze, akceptuje potencjalne ryzyko odniesienia obrażeń lub strat materialnych.
13. Uczestnictwo w grze jest bezpłatne.
14. Gracze podczas gry poruszają się po drogach gruntowych.
15. Każdy uczestnik wydarzenia powinien indywidualnym zakresie wykupić ubezpieczenie od nieszczeniących wypadków.
Oświadczenie – zgoda rodzica/opiekuna dla nieletnich https://dbsjs.files.wordpress.com/2019/07/oc59bwiadczenie-zgoda-rodzica-na-asg.docx
Informacje Dodatkowe:
Każda grupa zaczyna o godzinie jej pasującej, lecz nie wcześniej jak o 20:00 i nie później jak o 23:59 w dowolnym miejscu w okolicy i działa niezależnie od innych grup.
Każdy musi posiadać czerwoną łapkę sygnalizacyjną do oznakowania się po dostaniu kulka oraz bandaż dziany lub elastyczny. Każda drużyna musi posiadać kartkę i długopis do zapisywania nazw i adresów IP obiektów.
Uwaga!!! Ostrzeżenie!!!
Teren gry to łąki z mnóstwem rowów, dołów po bobrach, większość wypełnione wodą nawet w porze suchej, na terenie są też bagna i wądoły po wydobywaniu torfu na 2,5 m głębokie wszystkie zakrzaczone więc proszę trzymać się dróg gruntowych i patrzeć dokładnie gdzie się chodzi, unikajcie chodzenia w pojedynkę, są także dzikie zwierzęta (wilki, dziki, sarny, jelenie, łosie psy, list, bobry itp.)
Przed grą nie będzie odprawy, nie będzie spotkania z organizatorem a jedyny kontakt z organizatorem przez telefon.

Zgłoszenia grup przyjmujemy telefonicznie na numer telefonu 508 95 17 95 – Kamil lub email: dbskolno@gmail.com, do 10 lipca w celu wcześniejszego przygotowaniu odpowiedniej ilości map.
W razie pytań dzwonić pod numer 508951795 – Kamil

Więcej na: https://www.facebook.com/events/582259145728224

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook