Impreza Airsoft – Combat Poker 3


Szczegóły wydarzenia


KRAUZAK I HAMMER TEAM ŚLĄSK oraz BLACKOPS GROUP POLAND zapraszają na mega dynamiczną rozgrywkę, inną niż wszystkie inne.  CZAS ZAGRAĆ W POKERA PO RAZ TRZECI!
Ale aby do niego zasiąść trzeba zdobyć karty. Nie będzie lekko… Będzie pot, łzy, ale również radość i satysfakcja z uczestnictwa. Poprzeczka idzie w górę, a zwycięzca zgarnia całą pulę. COMBAT POKER 3 zagwarantuje Wam to wszystko.

Organizator: HAMMER TEMAM ŚLĄSK / BLACKOPS GROUP POLAND
Data: 15082020 – 16082020
Lokalizacja: Lasy Młodzieszyńskie https://goo.gl/maps/X9okCk6s5itV4TgS9
Czas operacyjny: 24h
Ilość uczestników: max 250 graczy(4-8 osobowe teamy)
Wyżywienie: pełne podczas gry(bigos, fasolka po bretońsku, grochówka, kiełbasa z grilla, kawa, herbata i woda)
Dopuszczone repliki: AEG, HPA, SPRĘŻYNOWE. Możliwość napełniania butli HP podczas imprezy.
Używanie optoelektroniki: TAK
Limity: Tak, mierzone również joulach
Cena: 80 zł

LINK DO REJESTRACJI
https://forms.gle/hnQghturoUx5u1nG7
_______________________________________

Raport od agenta terenowego nr 1207
Klauzula: Tajny

Wywiad donosi że z 15-16 sierpnia 2020 roku w centralnej Polsce a dokładnie w Lasach Młodzieszyńskich (lokalizacja powyżej), ok. 45 km od Warszawy zanosi się na manewry terenowe. Z całej Polski spływają sygnały o wzmożonej aktywności najbardziej doświadczonych i elitarnych ekip. Stawka jest nie byle jaka a zwycięzca może być tylko jeden. Combat Poker 3 to formuła 24 godzinnej imprezy, gwarantującej wysoką grywalność i satysfakcję z uczestnictwa.

ZARYS GRY
Na terenie o powierzchni ok. 6-8 km2 rozmieszczona jest losowo talia 52 kart. Każda karta będzie wyposażona w małe światło led’owe lub lightstick a tył karty będzie pomalowany w dobrze widoczny kolor. Punkty wejścia na teren gry zostaną podane dowódcom grup w formie elektronicznej w dalszej fazie. Dnia 15.08.2020 od godz. 10:00 czasu lokalnego zostaną wprowadzone w teren grupy zadaniowe liczące od 4 do 8 osób. Ich celem jest zebranie jak największej ilości kart z których na zakończenie gry ułożą najwyższy układ w Pokerze. Dnia 16.08.2020 ok. godziny 0800 po części militarnej nastąpi odprawa a następnie dowódcy grup zadaniowych(które przeżyły) lub osoby przez nich wyznaczone zasiądą do stołu i… zagrają w POKERA kartami które udało im się zdobyć. Zwycięzcą Combat Pokera 3 zostanie grupa, która będzie w posiadaniu najwyższego seta wg zasad Pokera sportowego. Hierarchia od najwyższego układu do najniższego: Poker Królewski, Poker, Kareta, Full, Kolor, Strit, Trójka, Dwie Pary, Para, Wysoka Karta. O ile samo zebranie kart dla większości ekip nie powinno być większym problemem to utrzymanie do końca rozgrywki, która nastąpi po 24 h od momentu rozpoczęcia gry już problemem na pewno będzie. Bardzo ważną informacją jest fakt, iż grupy są dla siebie konkurencyjne i wrogo nastawione!

WAŻNE
Combat Poker 3 charakteryzuje się bardzo wysoką dynamiką gry i zwrotami akcji. Poszczególne ekipy w trakcie gry w zależności od stanu posiadanych kart będą atakować inne ekipy celem zabrania im kart lub będą unikać walki w przypadku posiadania „mocnego układu pokerowego”, który mogą oczywiście zaraz stracić albo może się okazać na koniec gry że nie był taki mocny.
Combat Poker 3 jest grą wymagającą od graczy doskonałych umiejętności organizowania zasadzek i ataków (celem wyeliminowania konkurencyjnych ekip i zabrania im kart), umiejętności unikania walki i obrony (co jest opłacalne w przypadku posiadania „mocnnego układu pokerowego”). Podczas gry Combat Poker 3 praktycznie każda z ekip zarówno będzie wielokrotnie atakować jak i będzie wielokrotnie atakowana. Celowo ograniczyliśmy teren do maksymalnie 8 km2 żeby utrzymać wysoką dynamikę gry. Respy 1, 5 godzinne potwierdzone wejściem i wyjściem z TOC-u.
Szczegółowe zasady gry i tabela setów zostaną podane w najbliższym czasie jak również będzie wisiała podczas gry w sztabie. W centralnej części terenu będzie zainstalowany offgame’owy TOC wyposażony w dużej mocy radio UHF/VHF ze stacjonarnym masztem antenowym. Tam będzie również darmowa kawa, herbata i garkuchnia do dyspozycji graczy. Regulamin gry zostanie podany w dalszej fazie.

Więcej na: https://www.facebook.com/events/1086795865038231

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook