BBCON


Szczegóły wydarzenia


Z przyczyn od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni zmienić termin konwentu. Konwent zostaje przeniesiony na 26-27.10.2019 roku, Miejsce pozostaje bez zmian i nadal będą to Targi Kielce – Centrum Kongresowe.

Wszystkich którzy pobrali urlopy w lutym by móc uczestniczyć w wydarzeniu bardzo przepraszamy i mamy nadzieję, że nie zrazicie się i odwiedzicie nas w październiku. Zmiana terminu BBconu wpłynie niestety na finał zawodów Airsoft Team Poland ale nie zostawimy chłopaków na lodzie i wspomożemy organizację w planowanym czasie ale w innym miejscu.

Dodatkowy czas przeznaczymy na rozbudowanie organizacji konwentu, uatrakcyjnienie oferty dla uczestników, rozwinięcie imprez towarzyszących i pozyskanie nowych sponsorów.

Planowane zmiany:

  • Powiększenie grona organizatorskiego o chętne osoby i grupy chcące zająć się przygotowaniem poszczególnych elementów BBconu.
  • Stworzenie działów tematycznych zajmujących się rodzajami imprez airsoftowych (np. milsim, postapo, ASH, LARP) oraz tematami pokrewnymi (np. rekonstruktorzy, proobronność)
  • Każdy dział będzie miał przydzieloną przestrzeń w części targowo-pokazowej gdzie będzie mógł przygotować swoją „strefę”. Będą w niej mogły znaleźć się np. stoiska imprez w danym „klimacie”, stoiska pokazowe grup czy stowarzyszeń etc…
  • Każdy z działów / stref będzie miał możliwość przeprowadzenia dużych paneli dyskusyjnych na głównej sali Omega.
  • Połowę hali wykorzystamy pod stworzenie pola airsoftowego CQB na którym przeprowadzane będą mecze drużyn 3vs3, 5vs5 o „Puchar BBconu”. Każdy uczestnik konwentu będzie miał możliwość spróbowania swoich sił w grze o puchar Wystarczy, że zbierze drużynę. Oceniane będą nie tylko wyniki ale też np. „klimat”, zabawa i fajna stylizacja. Nagrodzimy ulubieńców publiczności i najlepszą ekipę cosplayową.
  • Nacisk położymy na rozbudowanie oferty szkoleń odbywających się w trakcie konwentu.

Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy, bo potrzebna jest duża grupa zapaleńców chcąca działać dla dobra społeczności airsoftowej! Pamiętajcie, że konwent jest robiony dla airsoftowców i przez airsoftowców. Jedyne czego chcemy to tego by stworzyć coroczne święto polskiego airsoftu.

Więcej na: https://www.facebook.com/events/528692684258787

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook