ASG – “Stalker”


Szczegóły wydarzenia


Zapraszam wszystkich na “Bunkrową” adaptację uniwersum S.T.A.L.K.E.R.a. 8 godzinny scenariusz wypełniony zadaniami, mutantami, bandytami, NPCami, oraz masą rozwiązań inspirowanych grami komputerowymi z serii S.T.A.L.K.E.R. oraz LARPami. Będzie miejsce zarówno dla osób nastawionych na walkę, jak i chcących wczuć się w rolę i dobrze bawić fabułą.

PODSTAWOWE INFORMACJE:

  • ASG/LARP znaczy, że strzelanie jest istotną częścią zabawy, jednak amunicja będzie droga [ale nie tak jak ostatnio ;)] i mało dostępna co zmusi do używania otulin (walka kontaktowa). Skradanie też będzie przydatne, a osoby nie lubiące non stop walczyć będą miały zajęcie w bunkrze i w kantynie.
  • fabuła będzie mocno rozbudowana (misje, zadania, przedmioty, NPC), ale osoby nie mające ochoty czytać i wgłębiać się we wszystkie niuanse nie będą przez to zbyt stratni.
  • misje będzie można otrzymać od NPC, tablicy ogłoszeń, a czasami w przypadkowo znalezionym kawałku papieru. Planujemy przygotowanie >100 różnorodnych misji na grę. Zarówno proste i szybkie, jak i bardziej złożone i wieloetapowe z zagadkami.
  • ekonomia w grze będzie mocno rozwinięta: woda, jedzenie, broń, amunicja, pancerz, artefakty, trofea, otuliny, bandaże, tabletki, oraz masa innych przedmiotów. Wszytko do kupienia za walutę w grze którą zdobywa się na różnorakie sposoby.
  • gracze zaczynają jako skromni Stalkerzy i tylko od nich zależy w jakim kierunku się udadzą. Wiele frakcji będzie zachęcać do dołączenia, a czasami wybór nie będzie całkowicie dobrowolny 😉 … jak w życiu. PS. nie daj się ugryźć mutkowi i złapać szaleńcom z Monolitu …

Więcej na: https://www.facebook.com/events/2077592715862063

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook