ASG gra otwarta Battle Arena


Szczegóły wydarzenia


Wakacje się kończą, ale nie kończą się nasze gry:) zapraszam na kolejną grę otwartą na battle arenie już w połowie września 🙂

✅ Battle Arena www.battle-arena.pl
Lokalizacja to geograficzny środek Polski, każdy ma blisko. Skrzyżowanie autostrady A1 i A2. Teren znajduje się 5 minut od zjazdu z autostrady.
google maps: 52.084544, 19.487464
Link https://goo.gl/maps/rSX7RzaFhkF2

Teren o charakterze zurbanizowanym, z dużą ilością zabudowań lecz również posiadający otwarte przestrzenie pozwalające na starcia w większych grupach. Znajdziecie tam również fragment leśny, oraz rzekę z 2 mostkami. Lokalizacja to geograficzny środek Polski,

✅ INFO
Gramy na Battle Arena Łódź
Termin 15:09
Zbiórka 8:00
Start gry 10:00
Zakończenie około 15:00

✅ OPŁATY
Opłata przy wejściu 20 PLN/gracz dla osób zapisanych w poście lub w temacie gry na łódzkim forum. Możliwość zrobienia ogniska lub grilla podczas gry w czasie dłuższej przerwy ( drewno i węgiel i „coś” na grilla zapewniają gracze. Organizator zapewnia butelkę wody dla chętnych graczy.

✅ HP czyli ładowanie butli sprężonym powietrzem dla użytkowników replik na HP
Wpisowe nie obejmuje HP, każdy gracz może posiadać własne HP. Osoby bez HP dodatkowo opłacają HP w kwocie 10 PLN. Konieczność wcześniejszego poinformowania organizatora o zapotrzebowaniu na HP.

🔫 WYPOŻYCZALNIA DLA GRACZY BEZ SPRZĘTU ASG
Koszt wypożyczenia sprzętu do ASG
Sprzęt podstawowy koszt 40 PLN/osoba
– Replika ASG Tippmann M4 HPA
– butla HP i magazynek
– Ładowanie butli HP

Sprzęt pełny koszt 60 PLN/osoba
– Replika ASG Tippmann M4 HPA
– Maski ochronne z termalną szybką – lepszy kąt widzenia, lepsze wietrzenie
– Butla HP i magazynek
– Ładowanie butli HP
– Mundur z ochraniaczem na szyję
– Rękawiczki,

Sprzęt należy wcześniej zarezerwować i opłacić z góry kontakt : info@battle-arena.pl

✅KULKI
Kuleczki dostępne po wcześniejszym zamówieniu na miejscu o gramaturze 0,25 lub innej.

✅ ZAŁOŻENIA
– my dajemy teren na luźną strzelankę, gracze na miejscu organizują się sami
– spotykamy się na luźną weekendową grę
– scenariusze rozegramy według ustaleń organizatora
– wszystko czego nie ma zapewnionego, gracze zapewniają sobie we własnym zakresie
– liczymy na dobrą, luźną zabawę
– min liczba graczy 40 osób, max bez ograniczeń
Organizator zastrzega sobie iż w przypadku nie osiągnięcia min liczby osób gra zostaje odwołana.

✅ ZASADY
1. Okulary zawsze założone w czasie gry. Zalecane maski chroniące twarz lub inny sposób ochrony twarzy.
2. Zakaz strzelania na parkingu i w obecności osób bez ochrony oczu.
3. Zakaz strzelania w sposób stwarzający zagrożenie, w tym strzelania na oślep zza muru.

Limit wiekowy:
18+
16+ Minimalny wiek uczestnika i wymagana jest pisemna zgoda rodzica z oświadczeniem o pełnej odpowiedzialności za uczestnika gry i ewentualne szkody. Taką zgodę dostarcza opiekun w dniu imprezy. W razie pytań kontakt e-mail: mariusz_1988mik@wp.pl

✅ELIMINACJA
1. Trafienie kulką w gracza lub jego wyposażenia.
2. Cicha eliminacja: klepniecie przeciwnika z okrzykiem „dostałeś” lub podobnym, możliwość gry full kontakt po deklaracji graczy.
Powrót do gry w 3 lub więcej osób na respie, ewentualnie po 5 min lub inaczej w sposób określony w dniu gry przez organizatora.
Wyeliminowany sygnalizuje trafienie okrzykiem „Dostałem/łam (obowiązkowe) oznacza się czerwoną chustą (i/lub idzie z ręką w górze) i wraca na respawn.

✅OGRANICZENIA FPS:
Mierzone na kulkach docelowych
– karabiny szturmowe do 350 FPS do 1,14 J, dopuszczalny ogień ciągły wyłącznie będąc poza budynkiem, w budynkach ogień pojedynczy.
oznaczenie repliki przez organizatora – zielona izolacja.

– karabiny szturmowe 350-450 FPS od 1,15 J do 1,88 J – tylko ogień pojedynczy, dopuszczalne strzelanie z budynku na zewnątrz z zachowaniem minimalnej odległości do celu 15m. Oznaczenie repliki przez organizatora – żółta izolacja.

– karabiny wsparcia do 450FPS do 1,88 J zakaz używania w budynkach. Kaseta max 1000 kul. Dopuszcza się prowadzenie ognia ze stanowiska strzeleckiego znajdującego się w budynku, ale tylko na zewnątrz lub z zewnątrz do budynku, warunek – minimalna odległość od celu 20m. Oznaczenie repliki przez organizatora – czarna izolacja.

– karabiny wyborowe od 451FPS do 550FPS od 1,89J do 2,81 J zakaz używania w budynkach. Poza budynkiem tylko single, ale tylko na zewnątrz budynku warunek – minimalna odległość od celu 30m. Oznaczenie repliki przez organizatora – czerwona izolacja

– karabiny snajperskie do 550FPS do 620 FPS od 2,82J do 3,6 J zakaz używania w budynkach. Poza budynkami strzelamy tylko na singlu. Dopuszcza się prowadzenie ognia ze stanowiska strzeleckiego znajdującego się w budynku, ale tylko na zewnątrz lub z zewnątrz do budynku warunek – minimalna odległość od celu 30m. Oznaczenie repliki przez organizatora – niebieska izolacja. Zakaz używania kulek powyżej wagi 0,46g

✅ Organizatorzy oraz właściciel pola nie odpowiadają za szkody materialne i zdrowotne. Uczestnicy biorą udział w grze i wchodzą na pole wyłącznie na własną odpowiedzialność.Wpisanie na listę jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu będącego zał. 1 do listy obecności i do wglądu przed gra czy pobrania z poniższego linku.
https://onedrive.live.com/edit.aspx?cid=e375facc6d421b0a&page=view&resid=E375FACC6D421B0A!882&parId=E375FACC6D421B0A!110&app=Word

✅ Wszystkie repliki będą chronowane przed grą.
Zapisy w poście do wydarzenia. W razie pytań zapraszamy do kontaktu E mail mariusz_1988mik@wp.pl tel 510374193

Więcej na: https://www.facebook.com/events/379840432632383

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook