Wydarzenia

Wydarzenia które miały miejscu pół roku temu w opuszczonych laboratoriach “Jeleń” bardzo wpłynęły na ostatnie wydarzenia w Zonie. Dzięki informacjom, które zostały znalezione w walizce z dokumentami ekolodzy zdobyli wiedzę na temat działania pól psionicznych.

o raz czwarty pragniemy zaprosić wszystkich na imprezę, która w rok, w rok okazuje się największą organizowaną przez nas – innymi słowy Rozpoczęcie Sezonu 2018 – Tomaszkolandia VII. Tym razem odbędzie się ona 15 kwietnia. Teren U Roberta, z czym wiążę się fakt, iż strzelanie będzie płatne. Co ważne – tym razem chcemy wypróbować inny system zapisów – przez formy Googla.

Celem zawodów jest doskonalenie umiejętności strzeleckich i rywalizacja w strzelaniu dokładnym, dynamicznym i dystansowym z replik broni krótkiej i długiej z przyrządami celowniczymi mechanicznooptycznymi do tarcz lub celów metalowych na odległości od 10 do 30m. Integracja środowisk paramilitarnych , miłośników militariów, których łączy pasja z dobrą zabawą przy użyciu replik broni o napędzie elektrycznym i gazowym.

Rok 1976, Okolice Ośrodka Badawczego na obrzeżach Królewca, Prusy Wschodnie. Wojna przetoczyła się przez Mazury, cały teren został opanowany przez Rosjan. Małe grupki oporu Wehrmachtu toczą zaciekłe walki. Po roku i zepchnięciu Niemców ze wschodniej części Prus w zimowej ofensywie znaleziono nowe laboratoria.

Facebook