Wydarzenia

Dzień 24 września na długo pozostanie w pamięci mieszkańców Cesarstwa. Uderzenie poprowadzone przez Zbuntowany Legion, ochrzczone „Żelazną pięścią” zapoczątkowało szereg zdarzeń, które odmienią los tej krainy. Po długich i ciężkich bataliach Cesarscy zostali wyparci ze swojej linii obrony, buntownicy nie brali jeńców.

Chcemy zaoferować wam atrakcyjną i przystępną formułę, która połączy intensywność działań z taktycznym zacięciem.
Okolice Skwierzyny obfitują w bardzo urozmaicony teren leśny i dlatego zostały wybrane na nasze spotkanie. Trudny teren da nam możliwość intensywnie poćwiczyć stałe elementy działania drużyną jak ataki, flankowanie, manewrowanie, obronę. W różnych wariantach.

Limity: Moc 370fps max | Wiek 16+ zgoda rodziców/opiekunów prawnych
Wstęp: 25zł z własnym sprzętem
45zł wejście z wypożyczeniem sprzętu(szczegóły na www)
Wszystkie szczegółowe informacje o terenie znajdziecie na stronie www.4airsoftfield.pl

Tam gdzie dwóch, tam jeden dowodzi. By zniszczyć przeciwnika, zespół ogniowy musi być sprawnie dowodzony. Nauczymy Cię zdobywania stanowisk ogniowych przeciwnika, atakowania i wycofywania się na lepsze pozycje. REAKCJA NA KONTAKT to szkolenie ogniowe prowadzone metodami stosowanymi w szkoleniach bojowych żołnierzy.

Dwie drużyny (niebiescy/zieloni) walczą o 3 punkty (mały fort, wioska, okopy). W każdym punkcie jest tabela w której należy wpisać godzinę zdobycia punktu, za każde 20 minut czasu utrzymania punktu bez przerwy drużyna otrzymuje 1 punkt. Zadaniem dodatkowym jest zebranie skrzynek o określonych godzinach (skrzynki losowo będą miały wartość od 2-6 punktów) Wygrywa drużyna z większą ilością punktów – respy co 10 min. Od pełnej godziny.

Na terenie Mszańskiego lasu doszło do katastrofy lotniczej, w samolocie który się rozbił były transportowane materiały radioaktywne, służące do budowy bomby atomowej. Materiały te rozsypały się po całym lesie . Do poszukiwania ich, wysłano jednostkę specjalną, która ma na celu znalezienie materiałów radio aktywnych , oraz zlokalizowanie samolotu i zabezpieczenie go. Specjaliści muszą się szybko uwijać, ponieważ na terenie lasu znajdują się najemnicy , którzy za wszelką cena chcą znaleźć materiały, aby zbudować bombę.

Scenariusz zakładający walkę o punkty / Kontrolę terenu. Główna część – Strona z większą ilością przejętego terenu zyskuje możliwość ataku na bazę główną wroga.
Baza strony która straciła inicjatywę staje się celem ataku drugiej strony – Atakowana Baza Przesaje Być miejscem Odrodzeń – Respawn będzie 100m dalej.
Mechanika gry zakłada duże ilości siania kompozytem, umiejscowienie punktów strategicznych symetryczne względem baz stron

Scenariusz Wybieram w sobotę wieczorem i podaje co i jak zagramy Strzelanka na starym szpitalu zbiórka o 9 zaczynamy koło 10. Gramy z limitem FPS Górny limit fps to 650 w terenie gdzie repliki powyżej 480 fps maja absolutny zakaz strzelania na full auto w budynku. granaty zabronione jak ktoś coś nie wie dajcie znać w poście albo na priv no to się dogadamy xD widzimy się w Niedziele.

Kiedy w 2077 na świat spadł deszcz ognia, a tradycyjne metody pozyskiwania energii elektrycznej zawiodły, ludzkość pogrążyła się w wieloletnich ciemnościach. Zbudowana w 2044 przez KGHE, eksperymentalna elektrownia geotermalna Hefajstos 1 miała dostarczać energię elektryczną do około 90% obszaru Dolnego Śląska. Po bombardowaniach, tylko jedna trzecia turbin pozostała nienaruszona. Co gorsza, różne problemy sprawiają, że pozyskiwanie energii jest zdecydowanie nieefektywne, powodując, że zakład pracuje znacznie poniżej swojego potencjału. W dalszym ciągu jednak, stacja dostarcza energię do Nowego Lwówka, Krateru Legnica oraz mniejszych ocalałych z atomowego ognia osad. Każde z nich, na swój własny sposób, próbuje odzyskać resztki ładu i zapomnianej cywilizacji. Często kosztem innych osad. Energia jest kluczem do przetrwania na Pustkowiach. Kolejna odsłona wojny o zasoby wydaje się być nieunikniona.

Serdecznie zapraszamy na strzelankę mikołajkową, gdzie siły Królowej Śniegu i Świętego Mikołaja będą walczyć o dominację w terenie! Rano nastąpił wybuch w Fabryce Elfów. Prezenty leżą dosłownie wszędzie! Nasz reporter donosi, że zarówno siły Św. Mikołaja jak i Królowej Śniegu mobilizują się, by zdobyć panowanie nad terenem oraz zebrać dla siebie jak najwięcej prezentów.

Facebook