Wydarzenia

Krauzak wraz z Hammer ASG team – Śląsk ma zaszczyt was zaprosić na kolejną edycję gry! Fedrunek to 24h ciągłej akcji. Walka w dzień i w nocy. To kilka lokalizacji strategicznych wydobywających cenne punkty. To kilkadziesiąt zadań dodatkowych. To kilkadziesiąt punktów na mapie do znalezienia i przeszukania. Fedrunek to dowodzenie w trybie sztabowym. Dzięki wspólnej walce na różnych frontach, możecie doprowadzić do zwycięstwa strony. Tu panuje hierarchia dowodzenia. D-ca strony -> D-ca kompani -> d-ca plutonu -> d-ca drużyny. Fedrunek to nie szkolna wycieczka – tu każdy musi zadbać o siebie.

Symulacja militarna odbywa się na terenie przygranicznym, ma wiele cech konfliktu asymetrycznego. Można w niej wyróżnić stronę defensywna jak i ofensywną. Głównymi założeniami jest przejęcie kontroli nad terenem przygranicznym. Cel ten będzie można osiągnąć na kilka sposobów, od informatycznego związanego z systemem nadzoru Pelengatyr, klasycznego przejęcia strategicznych punktów lub fizycznego zniszczenia ważnych celów takich jak wyrzutnie rakietowe, eliminacja osób o wysokim znaczeniu itp. itd. Duża cześć działań na terenie tego lokalnego konfliktu ma charakter tajny, wynika to z założenia że otwarte działania konwencjonalne mogą zwrócić uwagę opinii publicznej na kontynencie i wymusić szybkie zakończenie walk. Żadnej ze stron na tym nie zależy. Obie strony kontrolują określony obszar, dążą do jego poszerzenia lub zabezpieczenia. Kierowanie działań każdej ze stron koordynuje TOC we właściwych bazach.

Zona nigdy nie jest taka sama, jednego razu szlak, który jest bezpieczny od tygodnia na drugi dzień może roić się od anomalii i niebezpiecznych mutantów. Tutaj zona niczym się nie różni od pozostałych rejonów, co prawda te świry z Powinności i Wolności nie zaglądają tutaj zbyt często ale nadal jest to zona. Swoistym centrum tej okolicy jest bar „Anomalia” zarządzany przez barmankę o tajemniczym pseudonimie „Wunderwaffe”.

Zapraszamy drużyny z doświadczeniem w rozgrywkach typu Milsim, dla których liczy się klimat oraz priorytet realizacji zadań z możliwie jak najmniejszą liczbą strat własnych. To nie jest wydarzenie dla drużyn/osób szukających w rozgrywkach brawury, fajerwerków i gradu kulek.

Gra terenowa „Operacja ANODA II – NOC” jest skierowana do teamów 6-8 osobowych i polega na prowadzeniu działań bojowych w terenie kontrolowanym przez przeciwnika, w warunkach ograniczonej widoczności. Gra umożliwi sprawdzenie się PATROLI oraz poszczególnych ich członków.

Grany będzie tryb dominacji z licznikiem. 2 główne respy (A,B) , jedna baza (1) , oraz (licznik). Zadanie jest proste. Drużyny musza wcisnąć swój kolor guzika i w ten czas naliczane zostają punkty do dołu a przeciwnika jeśli był wcześniej przez nich wciśnięty stopuje. Wygrywa drużyna która do końca czasu zbliży się najbardziej do zera lub przed czasem zredukuje timer do zera. Baza która znajdować się będzie w połowie mapy na wzgórzu po podniesieniu szarfy w kolorze opowiadającym swojej drużynie staje się bliższym punktem respawnu do czasu kiedy wróg ww flagi nie przejmie lub nie zneutralizuje. Jeśli po trafieniu flaga będzie neutralna lub wroga trzeba wrócić do respa głównego.

Zapraszamy na otwartą strzelankę. Każdy z uczestników ma obowiązek zakrywania ust maseczką oraz wypełnienia ankiety covidowej i przekazanie jej organizatorom na zbiórce.

Zapraszamy na kolejne wydarzenie. Jak zwykle prosimy osoby które będą nagrywać o kontakt w sprawie przekazania filmów. Uwaga, z okazji Walentynek każda para, która zdecyduje się przyjść razem na u3 otrzyma drobny upominek. Nie zapomnijcie zapisać swojej drugiej połówki 🙂 i zaznaczyć że przychodzisz z osobą towarzyszącą 🙂

Zapraszamy na kolejne wydarzenie. Jak zwykle prosimy osoby które będą nagrywać o kontakt w sprawie przekazania filmów. Zapisy możliwe jedynie do soboty 06.02.2021 do godziny 16.00. Osoby które zapiszą się później – NIE BĘDĄ MOGŁY WZIĄC UDZIAŁU W WYDARZENIU.

Jako fan filmów Carpentera muszę wykorzystać to, że nareszcie spadł śnieg XD Tym razem nakręcimy materiał na podstawie filmu ,,Coś,,. Będzie to kilka luźnych scenariuszy, poza standardową rozgrywką. Nie wymagamy żadnych stylizacji, każdy przychodzi w tym, w czym mu wygodnie  Oczywiście musimy spełnić kilka warunków żeby było bezpiecznie.

Facebook