Combat POKER 3

Szczegóły wydarzenia


CZAS ZAGRAĆ W POKERA …  COMBAT POKER 3 zbliża się wielkimi krokami. Pragniemy Was zaprosić na kolejną odsłonę gry która łączy dynamikę, strategię i przebiegłość. Dwie poprzednie edycje pokazały że można zebrać wszystko i stracić wszystko. Karty nie kłamią. A kto nie ma szczęścia w kartach to może ma szczęście w… innych dziedzinach. Zwycięzca jest tylko jeden a drugiego miejsca nie ma. Czy jesteście gotowi na kolejne wyzwanie? Przygotujcie się na najgorsze bo wywiad donosi że wielu killerów tym razem z całego kraju szykuje się by zebrać pulę! A pula nie byle jaka…

Aby do pokera zasiąść trzeba zdobyć karty. Nie będzie lekko… Będzie pot, łzy, ale również radość i satysfakcja z uczestnictwa. Poprzeczka idzie w górę, a zwycięzca zgarnia całą pulę. COMBAT POKER 3 zagwarantuje Wam to wszystko.

Organizator: BLACKOPS GROUP POLAND
Data: 02062018-03062018
Lokalizacja: Lasy Młodzieszyńskie: 34UDC 45684 96743
Czas operacyjny: 24h
Ilość uczestników: 200 graczy
Raport od agenta terenowego nr 1207
Klauzula: Tajny

Agent terenowy uprzejmie donosi że z 2 na 3 czerwca 2018 roku planowane są (nie wiadomo czy do końca legalne) manewry terenowe. Lokalizacja przypada na Lasy Młodzieszyńskie.

Zarys gry:

Na terenie o powierzchni ok. 4-5 km2 rozmieszczona jest losowo talia 52 kart. Każda karta będzie wyposażona w małe światło led’owe lub lightstick. Punkty wejścia na teren gry zostaną przyporządkowane drużynom losowo bezpośrednio przed grą. Dnia 2.06.2018r od godz. 10:00 czasu lokalnego zostaną wprowadzone w teren grupy zadaniowe liczące od 4 do 8 osób. Ich celem jest zebranie jak największej ilości kart z których na zakończenie gry ułożą najwyższy układ w Pokerze. Po części militarnej nastąpi odprawa a następnie dowódcy grup zadaniowych lub osoby przez nich wyznaczone zasiądą do stołu i… zagrają w POKERA kartami które udało im się zdobyć. Zwycięzcą COMBAT POKERA 3 zostanie grupa, która będzie w posiadaniu najwyższego seta wg zasad Pokera sportowego. Hierarchia od najwyższego układu do najniższego: Poker Królewski, Poker, Kareta, Full, Kolor, Strit, Trójka, Dwie Pary, Para, Wysoka Karta O ile samo zebranie kart z powszechnie znanych lokalizacji dla większości ekip nie powinno być większym problemem to utrzymanie do końca rozgrywki która nastąpi po 24 h od momentu rozpoczęcia gry już problemem na pewno będzie. Bardzo ważną informacją jest fakt iż grupy są dla siebie konkurencyjne!!!

Ważne:

COMBAT POKER 3 charakteryzuje się bardzo wysoką dynamiką gry i licznymi zwrotami akcji. Poszczególne ekipy w trakcie gry w zależności od stanu posiadanych kart będą atakować inne ekipy celem zabrania im kart lub będą unikać walki w przypadku posiadania “mocnego układu pokerowego”, który mogą oczywiście zaraz stracić albo może się okazać na koniec gry że nie był aż taki mocny. Combat Poker 3 jest grą wymagającą od graczy doskonałych umiejętności organizowania zasadzek i ataków (celem wyeliminowania konkurencyjnych ekip i zabrania im kart), umiejętności unikania walki i obrony (co jest opłacalne w przypadku posiadania “mocnego układu pokerowego”). Podczas gry Combat Poker 3 praktycznie każda z ekip zarówno będzie wielokrotnie atakować jak i będzie wielokrotnie atakowana. Celowo ograniczyliśmy teren do 4-5 km2 żeby utrzymać wysoką dynamikę gry. Po trafieniu gracz musi przejść 2-godzinną kwarantannę potwierdzoną wejściem i wyjściem z TOC-u. Szczegółowe zasady gry i tabela setów zostaną podane w najbliższym czasie jak również będzie wisiała podczas gry w sztabie. Najprawdopodobnie w centralnej części terenu będzie zainstalowany offgame’owy TOC wyposażony w dużej mocy radio UHF/VHF ze stacjonarnym masztem antenowym. Tam będzie również darmowa kawa, herbata i garkuchnia do dyspozycji graczy z grochówką i kiełbaskami. Regulamin gry zostanie podany w dalszej fazie. Na dalszym etapie zamieścimy formularz zgłoszeniowy.

Cena za ten bal wynosi 70 zł.

Pytania prosimy kierować na maila combatpoker.mil@gmail.com lub dzwońcie pod numer 666-666-607 (ROBAL), 511-657-558 (BELTUS).

Więcej na: https://www.facebook.com/events/287216415132809

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook